56
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Statybos inžinierius (-ė)

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

  • Techninės dokumentacijos rengimas, revizavimas, koordinavimas įgyvendinant naujos statybos, rekonstrukcijos, kapitalinio remonto projektus.
  • Dalyvauti rengiant sutarčių projektus, rengti technines užduotis projektavimo ir kitų inžinerinių paslaugų bei statybos rangos darbų pirkimams.
  • Vertinti projektų specifikacijas, brėžinius, statybinių medžiagų kiekybinius ir kokybinius parametrus, teikti savo pastabas ir pasiūlymus Universiteto vadovybei.
  • Universiteto vykdomuose statybos objektuose vykdyti statytojo (užsakovo) funkcijas, numatytas LR statybos įstatyme.
  • Turint tinkamos kvalifikacijos atestatą, Universiteto rektoriaus įsakymu paskirtuose objektuose vykdyti statinio statybos techninės priežiūros vadovo arba statinio statybos techninio prižiūrėtojo funkcijas.
  • Teikti informaciją Tarnybos vadovui ir rengti ataskaitas pagal kompetenciją.

Reikalavimai kandidatui (-ei):

  • Pageidautina aukštasis universitetinis arba jam prilygintas inžinerinis išsilavinimas; gali būti ir paskutinio kurso magistrantūros studentas.
  • Gerai mokėti lietuvių kalbą. Mokėti ne mažiau kaip vieną Europos Sąjungos oficialią (ne gimtąją) kalbą (pageidautina – anglų kalbą) ne žemesniu kaip B1 lygiu.
  • Geri bendravimo, etikos normų laikymosi, raštvedybos, informacijos rinkimo, sisteminimo ir analizavimo įgūdžiai.
  • Statybos techninių reglamentų, kitų susijusių norminių aktų išmanymas.
  • Projektavimo bei darbo su brėžiniais įgūdžiai.
  • Gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą.
  • Pozityvumas, noras dirbti ir tobulėti, darbštumas, atidumas, orientacija į rezultatus, pareigingumas, sąžiningumas.

Mes siūlome:

  • Darbą draugiškame kolektyve ir reikiamas darbo priemones.
  • Dinamišką ir kūrybinį darbą, prisidedant prie padalinio veiklos tobulinimo.
  • Galimybę tobulėti ir įgyti naujas kompetencijas bei realizuoti savo idėjas.
  • Įdomų ir profesinių iššūkių kupiną darbą Universiteto akademinėje aplinkoje.
  • Universiteto teikiamą naudų paketą.

Siūlomas atlyginimas: nuo 2000 Eur neatskaičius mokesčių, už darbo veiklos rezultatus galimi priedai. Konkretus atlyginimas ir kitos darbo sąlygos aptariamos atrankos metu.

Telefonas pasiteiravimui: 8 686 40626.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad Universitetas gaus ir tvarkys jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) bei kitus jūsų anketoje pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse laisvai darbo vietai užimti tikslu.

Monthly gross salaryGross/mo  € 2000

Additional information:  Už darbo veiklos rezultatus galimi priedai. Konkretus atlyginimas ir kitos darbo sąlygos aptariamos atrankos metu.

Location

    Kaunas, Kauno apskritis, Lithuania

Time of work

  • Full-time

Languages

  •  English
  •  Lithuanian
Contact person
HR .
8 686 40626