1175
Mega Baltic, UAB
Komercijos skyriaus asistentė (-as)

Darbo pobūdis:
  • Logistinių lentelių pildymas pagal klientų pateiktas formas;
  • Prekių kortelių pildymas, duomenų rinkimas ir paruošimas įvedimui į programą;
  • Įvairių ataskaitų ruošimas ir informacijos sisteminimas;
  • Sutarčių ir kitos dokumentacijos administravimas;
  • Bendravimas su įmonės klientais ir tiekėjais einamaisiais klausimais;
  • Komercijos skyriui reikalingų biuro reikmenų savalaikis užsakymas;
Reikalavimai:
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas, privalumas - ekonomikos arba verslo vadybos srityje (gali būti paskutinio kurso studentas(-ė));
  • Panašaus darbo patirtis privalumas;
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel) ir rašvedybos žinios;
  • Geri bendravimo įgūdžiai ir pozityvumas;
  • Kruopštumas ir analitinis mąstymas.
Mes Jums siūlome:
  • Galimybę panaudoti sukauptą patirtį ir atskleisti savąjį potencialą;
  • Plėsti savo kompetencijų ribas profesiniame tobulėjime;
  • Karjeros perspektyvas įmonėje;
  • Tinkamas darbo sąlygas.
  • Draugišką ir profesionalią komandą;
Monthly gross salaryGross/mo  € 1600 - 1900

Location

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lithuania

Time of work

  • Full-time

Languages

  •  English
  •  Lithuanian
Contact person
V G
UAB Mega Baltic - įmonė užsiimanti FMCG produktų didmenine prekyba, rinkodara ir distribucija.

Company websitehttp://www.megabaltic.lt

Similar job ads:

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė)
Emplonet, UAB
Klaipėda
€ 2095 – 2630
Deadline: 2024.06.01
Jaunesnysis procesų analitikas (-ė) (Junior business analyst)
IO projects, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2300
Deadline: 2024.06.02
KLIENTŲ KONSULTANTAS (-Ė) (skambučiai ir el. kanalai) PANEVĖŽYJE (0,75 etatu)
Mano būstas, UAB
Panevėžys
€ 7.14 – 9.23
Deadline: 2024.06.08
Projektų vadovas / vadovė
SPARK LT, UAB
Vilnius
€ 1900 – 2500
RINKODAROS SPECIALISTAS (-Ė)
MAXIMA
Vilnius
€ 1600 – 1700
Deadline: 2024.06.06
Priminimo skambučių operatorius (-ė)
Manpower Lit, UAB
Vilnius
€ 1200 – 1400
Deadline: 2024.05.26