44
Programinės įrangos produkto vadovas (-ė) (Product Owner)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - įmonė, kurianti su mokėjimų sprendimais susijusią programinę įrangą bankams, finansų institucijoms, mažmeninės prekybos ir kitoms įmonėms, vykdančioms finansines operacijas, ir vykdanti jos palaikymą.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Bankinės srities ir su mokėjimų sprendimais susijusios programinės įrangos vystymas: esamų produktų tobulinimas, naujų produktų kūrimas ir įvedimas į rinką;
Su produktų naudojimu, vystymu ir palaikymu susijusios dokumentacijos ruošimas;
Rinkos tyrimų organizavimas pagal įmonės kuriamus produktus ir teikiamas paslaugas;
Su įmonės produktais susijusių naujienų bei straipsnių ruošimo ir publikavimo inicijavimas;
Produktų efektyvumo bei konkurencingumo vertinimo rodiklių nustatymas.
Reikalavimai
Programinės įrangos produktų vystymo patirtis, naujų produktų kūrimo ir įvedimo į rinką patirtis;
Bankinės srities ir/ar su mokėjimų sprendimais susijusių nprograminės įrangos produktų vystymo patirtis - didelis privalumas;
BŪTINAS REIKALAVIMAS - Geras rusų kalbos mokėjimas ir žodžiu, ir raštu;
Gebėjimas kaupti, analizuoti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas;
Patirtis apmokant pardavimų komandą naudoti ir pardavinėti produktus;
Rinkodaros srities žinojimas, produktų dokumentacijos rengimo patirtis.
Mes jums siūlome
Gerą, kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo atlyginimą, patrauklią finansinės ir nefinansinės motyvacijos sistemą;
Darbo patirtį stambioje ir modernioje, sėkmingai veikiančioje ir besiplečiančioje įmonėje;
Liberalią darbo atmosferą, puikų biurą, draugišką, bendraujančią, profesionalią bendradarbių komandą.

Monthly gross salaryGross/mo  € 4133 - 4959

Additional information:  Nurodytas orientacinis atlyginimas. Tikslus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo jo kompetencijų ir lūkesčių.

Location

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lithuania

Time of work

  • Full-time

Languages

  •  Russian
Contact person
Jonas Marcinkus
+37061431011

14 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką, atranką bei galvų medžioklę. Operatyvumas, kokybė ir atsakomybė už rezultatus - mūsų vertybės, kurių dėka subūrėme lojalių klientų ratą.

"Personalo valdymo inovacijos" - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, o kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: valdymoinovacijos.lt/asmens-duomenu-apsauga