30
Ecoservice, UAB
Logistikos koordinatorius (-ė)

Darbo pobūdis

Ieškome logistikos koordinatoriaus (-ės) Kaune - prisijunk prie mūsų!

Nuoseklus Kauno logistikos ekipažų darbų planavimas, nuolatinis koordinavimas;
Komunikacija su vairuotojais, vadybininkais ir klientais dienos eigoje, sprendžiant iškylančius operatyvinius klausimus;
Dokumentų bei užsakymų formavimas, jų administravimas;
Duomenų apdorojimas ir tikrinimas;
Atliekamų darbų stebėjimas, neatliktų užduočių įvykdymo užtikrinimas.

Reikalavimai kandidatui

Geri bendravimo įgūdžiai, atsakingumas, orientacija į rezultatą;
Kompiuterinis raštingumas;
Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus;
Koordinacinio darbo patirtis (privalumas);
Patirtis klientų aptarnavimo srityje (privalumas).

Įmonė siūlo

Karjeros perspektyvas;
Stabilų ir ilgalaikį darbą, visas socialines garantijas;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7;
Dalinį kuro kompensavimą į ir iš darbo;
Visas darbui reikalingas priemones;
Alyginimą nuo 800 iki 950 eur į mėn. atskaičius mokesčių. Atlyginimas priklauso nuo turimų kompetencijų ir bus aptartas darbo pokalbio metu. Gali būti mokami priedai;
Ambicingą ir draugišką komandą!

Prisijunk prie mūsų! Susidomėjusius prašome skambinti telefonu 861291293, arba siųsti gyvenimo aprašymą el. paštu.
UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Monthly gross salaryGross/mo  € 1197 - 1475

Additional information:  Atlyginimas - nuo 800 iki 950 eurų į rankas. Atlyginimas priklauso nuo turimų kompetencijų ir bus aptartas darbo pokalbio metu.

Location

    Kaunas, Kauno apskritis, Lithuania
    Kalantos g. 34

Time of work

  • Full-time
Contact person
Lilijana Seliukienė
+37069847975

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro jau daugiau nei 1150 įvairių specializacijų darbuotojų.

Company websitehttp://www.ecoservice.lt