42
Teritorijų priežiūros vairuotojas - darbininkas (B kategorija) Alytuje
Ecoservice, UAB

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:
Kokybiškas ir savalaikis teritorijų priežiūros darbų atlikimas.
Sniego valymas, rankiniu - mechanizuotu būdu.

Darbo vieta - Alytus.

Reikalavimai darbuotojui:
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Darbštumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo

Atlyginimas nuo 750 iki 850 Eur "į rankas", priedus už papildomą darbą;
Visas socialines garantijas;
Darbuotojus aprūpiname darbo apranga;
Papildomas atostogų dienas;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7.

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti tel. Nr. 8 620 38667, arba siųsti gyvenimo aprašymą el. paštu.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Monthly gross salaryGross/mo  € 1137 - 1313

Location

    Alytus, Alytaus apskritis, Lithuania
    Pramonės g. 23D, Alytus

Time of work

  • Full-time
Contact person
Rasa Kliučinskienė
865834713

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro jau daugiau nei 1150 įvairių specializacijų darbuotojų.

Company websitehttp://www.ecoservice.lt