531
ADMINISTRATORIUS (-Ė)
Kesko Senukai Lithuania, UAB

ADMINISTRATORIUS (-Ė)Kesko Senukai Lithuania, UAB

Darbo pobūdis:

  • valdyti vadovui adresuotos vidinės ir išorinės informacijos srautus;
  • rengti įvairaus pobūdžio raštus bei ataskaitas;
  • skyriaus dokumentų tvarkymas ir administravimas;
  • pagalba vadovui ir kitiems skyriaus darbuotojams.

Reikalavimai:

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • administratorės (-iaus) arba panašaus darbo patirtis;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • anglų kalbos mokėjimas (privalumas);
  • labai geri bendravimo įgūdžiai, diplomatiškumas, greita orientacija, darbo laiko planavimas, gebėjimas nustatyti prioritetus.

Mes Jums siūlome:

  • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje;
  • konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą;
  • nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus;
  • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
  • patrauklias nuolaidas, perkant Kesko Senukų prekybos centruose.

Similar job ads:

Administratorė (-ius)
Kitron, UAB
Kaunas
€ 1300
Deadline: 2023.02.04
(Junior) Digital Marketing Manager
Deep Media Technologies
Vilnius
€ 1000 – 2500
Deadline: 2023.02.09
Personalo administravimo specialistė (-as) Kaune
Barbora
Kaunas
€ 1401
Deadline: 2023.02.16
PROJEKTO INŽINIERIUS (-Ė)
DARNU GROUP
Kaunas
€ 2100
Deadline: 2023.02.22
Ikimokyklinio ugdymo pedagogas/-ė
Pažinimo medis, UAB
Kaunas
€ 1450