76
Sun Investment Group
Statybos darbų vadovas

Reikalavimai:

• Aukštasis elektrotechninis išsilavinimas;
• SPSC specialiųjų statybos darbų vadovo atestatas iki 10 kV;
• Darbų vadovo darbo patirtis – ne mažiau 2 metai (Elektrotechniniai darbai iki 10kV);
• Objektų pridavimo patirtis valstybinėms institucijoms;
• Puikus tarpasmeninis bendravimas – sugeba užmegzti ir vystyti gerus santykius su kolegomis, vadovais, klientais;
• Pasitikintis ir sugebantis išlaikyti koncentraciją esant nenumatytoms aplinkybėms;
• Vairuotojo B pažymėjimas.

Privalumai:
• Patirtis saulės energetikos srityje;
• Patirtis saulės elektrinių montavimo srityje.

Darbo pobūdis:

• Rengti, analizuoti ir tikrinti saulės elektrinių statybos dokumentaciją;
• Bendrauti su subrangovais ir koordinuoti jų darbą, užtikrinant darbų kokybę;
• Vadovauti saulės elektrinių montavimo darbams;
• Organizuoti, paskirstyti ir valdyti darbus pagal suderintą grafiką bei sutartis;
• Operatyviai spręsti problemas;
• Derinti techninius klausimus su projektų užsakovais;
• Priduoti objektus/darbus užsakovams ir/ar įgaliotoms institucijoms, teikti jiems ataskaitas;
• Rengti dokumentaciją ir priduoti objektus VERT.

Darbas visoje Lietuvoje, suteikiamas darbinis automobilis.

Mes siūlome:

• Galimybę dirbti kartu su patyrusiais ir ambicingais saulės energetikos rinkos profesionalais;
• Ambicingus darbinius iššūkius;
• Profesinio augimo ir tobulinimo galimybes ambicingoje kompanijoje;
• Atvirą bendravimą, skaidrumą bei dažną ir konstruktyvų grįžtamąjį ryšį;
• Komandos formavimo bei įvairių švenčių renginius;
• Užkandžius, gėrimus bei modernų atvirų erdvių biurą Vilniuje;
• Daug kitų privalumų ir galimybių, kurias galime aptarti prie kavos atrankos metu!

Papildoma informacija:

Jums pateikus CV/motyvacinį laišką, Eternia Solar LT, UAB pradės tvarkyti jūsų asmens duomenis, nurodytus CV/motyvaciniame laiške/elektroniniame laiške.
Išsamią informaciją apie tai, kaip Eternia Solar LT, UAB tvarko jūsų asmenų duomenis (kiek laiko tvarkomi jūsų asmens duomenys, kokias teises Jums suteikia duomenų apsaugą reglamentuojantys teisės aktai ir kt.) jūs galite sužinoti susisiekę su Eternia Solar LT, UAB elektroniniu paštu: info@eterniasolar.lt; telefonu: +370 602 81979

Monthly gross salaryGross/mo  € 2000 - 2800

Location

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lithuania
    Kauno g. 16, 5 aukštas, LT-03212 Vilnius
  • Remote work opportunity

Time of work

  • Full-time
  • Flexible schedule

Languages

  •  Lithuanian
Contact person
Ieva Vasarytė
+37064706535

Eternia Solar LT are experts in commercial solar solutions that help businesses and public organisations go green. Serving clients from manufacturing, logistics, retail, real estate, and agriculture sectors, Eternia Solar LT is driving the next wave of solar with industry-leading optimized equipment and smart solutions. Since its establishment in 2017, the company has become one of the most active market players in the Baltics and currently boasts a portfolio of over 18 MW that includes some of the largest rooftop power plants in the Baltics. The company belongs to a group whose portfolio ranks as the 50th largest PV portfolio in Europe (Solarplaza, 2020). Up until 2020, Eternia Solar LT was known as I+D Energias Lietuva.