65
Simplika
Statinio dalies (konstrukcijų) vadovas (-ė) – eksperto padėjėjas (-a)
Simplika
Simplika

Simplika

„Inspekta“ įmonių grupei priklausanti "Inspekta Con" – tai inžinerinių paslaugų partneris, kuriantis išskirtinę vertę savo klientams per šiuolaikišką ir profesionalų požiūrį į bendradarbiavimą, partnerystę, bei teikiamų paslaugų kokybę.

Šiuo metu ieško - Statinio dalies (konstrukcijų) vadovo (-ės) – eksperto padėjėjo (-s).

Darbo pobūdis:
• Pagalba statinio ekspertizės (dalies) vadovui, atliekant statinių konstrukcijų tyrimus ir bandymus, analizuojant įvairius konstrukcinius klausimus;
• Pastatų ir statinių konstrukcijų projektavimo, priežiūros darbai;
• Pastatų ir statinių konstrukcijų aprašymas: schematizavimas, skaičiavimas, vertinimas.

Reikalavimai:
• Aukštasis universitetinis išsilavinimas (statybos inžinierija);
• Gebėjimas analizuoti, tirti ir aprašyti statybines konstrukcijas;
• Gebėjimas dirbti savarankiškai, atsakingas požiūris į darbą;
• Techninės dokumentacijos ir raštvedybos įgūdžiai;
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
• Užsienio kalbų mokėjimas– privalumas;
• Patirtis dirbant braižymo ir skaičiavimo programomis- privalumas;
• Statybos konstrukcijų projekto dalies vadovo ir projekto vykdymo dalies vadovo atestatas – privalumas.

Mes siūlome:
• Dinamišką darbą inovatyvioje sparčiai augančioje įmonėje;
• Draugišką ir motyvuotą profesionalų kolektyvą;
• Šiuolaikišką, sąžiningą ir pagarbią darbo atmosferą;
• Galimybę mokytis ir gilinti profesines žinias;
• Lankstų darbo grafiką;
• Tarnybinį automobilį;
• Atlygį priklausomai nuo turimos patirties ir kompetencijų.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis.

Monthly gross salaryGross/mo  € 2000 - 3500

Location

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lithuania

Time of work

  • Full-time

Languages

  •  English
Contact person
Sandra Paspirgėlytė
+37065925737

Nuo 1996 m. tūkstančiai Europos įmonių yra patikėję CVO Group savo personalo valdymo procesus, ieškodami strateginių ir ekonomiškų sprendimų. Simplika – CVO grupės narė, sparčiai auganti ir unikali savo specializacija personalo atrankos kompanija, kurios pagrindinė veikla – laikinasis įdarbinimas ir atranka. Šiuo metu Simplika sėkmingai veikia Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Simplika padeda Klientams susirasti tinkamą darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Company websitehttp://www.simplika.lt