47
Logistikos vadybininkas (-ė) Marijampolėje
Ecoservice, UAB

Darbo pobūdis

Kelionės maršrutų sudarymas, koregavimas;
Darbuotojų (vairuotojų, pagalbinių darbininkų) darbo grafikų sudarymas, darbo planavimas, darbo laiko apskaita;
Darbuotojų atliktų užduočių patikrinimas;
Transporto priemonių efektyvaus panaudojimo kontrolė;
Kuro suvartojimo kontrolė;
Transporto ir personalo resursų planavimas;
Darbas su įmonės informacinėmis sistemomis, programomis (Locktracker, dirbkblaivus, Navision ir kt.).

Reikalavimai darbuotojui:
Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS office programos);
Atsakingumas, komunikabilumas;
Geri laiko ir darbų planavimo įgūdžiai;
Rusų kalbos mokėjimas - privalumas.

Įmonė siūlo

Atlyginimas nuo 1000 iki 1200 Eur "į rankas", atskaičius mokesčius;
Lankstus darbo grafikas;
Įdomų, dinamišką darbą stabilioje ir sparčiai augančioje įmonėje;
Ilgalaikį darbą ir visas socialines garantijas;
Dalinį kuro kompensavimą;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo metu;

Susidomėjusius kandidatus kviečiame siųsti gyvenimo aprašymą el. paštu.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Monthly gross salaryGross/mo  € 1544 - 1927

Location

    Marijampolė, Marijampolės apskritis, Lithuania
    Vasaros g. 16, Marijamoplė

Time of work

  • Full-time
Contact person
Rasa Kliučinskienė
865834713

UAB "Ecoservice" - lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą. „Ecoservice" įmonių grupė savo veiklą vykdo net 20 Lietuvos Respublikos savivaldybių. Įmonių grupės darbuotojų komandą sudaro apie 800 darbuotojų.

Company websitehttp://www.ecoservice.lt