65
Jaunesnysis inžinierius (-ė)
UAB "Vilniaus apšvietimas"

Darbo pobūdis

  • Techninės dokumentacijos rengimas ir administravimas (schemų, registrų).
  • Geodezinių nuotraukų administravimas.
  • Atliktų darbų aktų rengimas.
  • Objektų ir užsakymų/aktų tikrinimas.
  • Defektinių aktų rengimas.
  • Varžų matavimų protokolų rengimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis/ aukštesnysis elektrotechninis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas (-ė)).
  • Gebėjimas skaityti elektros įrenginių schemas, techninę dokumentaciją ir projektus, topografinius planus.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Microsoft Office).
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Įmonė siūlo:

  • Mokymus ir kvalifikacijos kėlimo galimybes.
  • Galimybė plėsti kompetencijas ir ateityje užimti inžinieriaus arba darbų vadovo poziciją.
  • Papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą.
  • Tarnybinį automobilį darbo reikmėms.
Monthly gross salaryGross/mo  € 1500 - 1700

Location

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lithuania
    Elektrinės g.1, Vilnius

Time of work

  • Full-time

Skills

 MS Excel MS Teams

Languages

  •  Lithuanian
Contact person
Personalas Personalas
861597326

UAB “Vilniaus apšvietimas“ siekia užtikrinti, kad Vilniaus miesto gyventojams būtų teikiamos kokybiškos, elektros energiją tausojančios, saugumą kelyje užtikrinančios, gatvių elektros apšvietimo paslaugos.
Savo veiklą grindžiame trimis pagrindinėmis vertybėmis: Profesionalumas, Kokybė, Atsakingumas. Profesionalumas – esame subūrę virš 120 aukštos kvalifikacijos savo srities specialistų, kurie yra sukaupę didelę darbinę patirtį. Kokybė – teikiame kokybiškas gatvių apšvietimo elektros priežiūros, aptarnavimo, remonto paslaugas Vilniaus miesto gyventojams. Atsakingumas – atsakingai įsipareigojame. Jaučiame atsakomybę už savo darbą ir veiklą.
Mes nuolat ieškome talentingų ir profesionalių specialistų, kurie dirba atsižvelgdami į aukštus veiklos standartus, siekia geriausių rezultatų, užsibrėžtų tikslų bei prisiima atsakomybę už savo veiksmus. Skatiname kiekvieno komandos nario įsitraukimą – taip kuriame atmosferą ir kultūrą, kurioje patiems malonu dirbti, bendrauti. Vertiname savo darbuotojus ir siūlome konkurencingą atlygį, socialines garantijas bei suteikiame karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Similar job ads:

Naujų automobilių pardavimų vadovas (-ė)
Moller Auto, UAB
Vilnius
€ 4130
Deadline: 2024.04.21
"Rail Baltica" projektų vadovas (-ė) (Rangos projektai)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 2785 – 4175
Deadline: 2024.05.08
Head of Operations and Maintenance Charging Stations Infrastructure EE/LT/LV
Eleport
Vilnius
€ 4000 – 4500
Deadline: 2024.04.20
Pastatų priežiūros vadovas (-ė)
Manpower Lit, UAB
Vilnius
€ 2500 – 2800
Deadline: 2024.04.27
Product Owner (RISE-1)
RSI Europe, UAB
Vilnius
€ 4200 – 6000
Deadline: 2024.05.04
Klientų techninio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Simplika
Vilnius
€ 2200 – 2500
Deadline: 2024.05.05