58
Teritorijų priežiūros vadybininkas (-ė) Marijampolėje (terminuota sutartis)
Ecoservice, UAB

Darbo pobūdis

UAB "Ecoservice" plečia savo veiklą ir kviečia prisijungti prie kolektyvo Teritorijų priežiūros vadybininką, kurio pagrindinės funkcijos bus:
Šaligatvių, aikščių, skverų bei žaliųjų plotų tvarkymo ir priežiūros darbų organizavimas;
Pavaldžių darbuotojų priežiūra ir kontrolė;
Darbo rezultatų analizė, planų vykdymas, ataskaitų pildymas.

Reikalavimai darbuotojui:
Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas;
Atsakingumas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.
Labai geri kompiuteriniai įgūdžiai (NAV, Loctracker ir kt.);
Vairuotojo pažymėjimas - B kategorija.

Įmonė siūlo

Atlyginimą nuo 800 iki 1200 Eur "į rankas", priklausantį nuo darbo rezultatų;
Visas socialines garantijas;
Darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
Profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
Visada laiku mokamą atlyginimą;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo metu;
Dalinį kuro kompensavimą asmeninėms reikmėms.

Susidomėjusius kandidatus kviečiame siųsti gyvenimo aprašymą el. paštu.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Monthly gross salaryGross/mo  € 1160 - 1928

Location

    Marijampolė, Marijampolės apskritis, Lithuania
    Vasaros g. 16, Marijampolė

Time of work

  • Fixed term
Contact person
Rasa Kliučinskienė
865834713

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro jau daugiau nei 1150 įvairių specializacijų darbuotojų.

Company websitehttp://www.ecoservice.lt