124
Jūrinės logistikos vadybininkas (-ė) (SGD Komercijos skyrius)
KN Energies, AB

DARBO POBŪDIS:
- Klausimų, susijusių su SGD infrastruktūros objektų pajėgumų bendru naudojimu, nepanaudojimu ir perleidimu, sprendimas;
- Krovinių priėmimo ir paslaugų teikimo grafikų planavimas bei koordinavimas;
- Duomenų teikimas REMIT;
- SGD infrastruktūros objektų optimizavo sprendimų rengimas;
- Dujovežių, SGD autocisternų ir kt. techninio suderinamumo procedūros koordinavimas.

REIKALAVIMAI:
- Aukštasis išsilavinimas;
- Anglų kalba žodžiu ir raštu – ne žemesniu nei B2 lygiu;
- Puikūs komunikaciniai įgūdžiai ir gebėjimas bendradarbiauti;
- Stiprūs darbo organizavimo gebėjimai, puikūs planavimo įgūdžiai; geri darbo MS Excel įgūdžiai;
- Asmeninė lyderystė, orientaciją į rezultatą, sugebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje.

PRIVALUMAI:

- Ne trumpesnė kaip 2 metų sėkminga darbo patirtis uosto krovos, laivų agentavimo, ar laivo valdymo ir eksploatacijos kompanijoje.
- Darbo su užsienio projektais ar užsienio kompanijoje patirtis.

MES SIŪLOME:
- Nuo 1900 EUR bruto siekiantį mėnesinį darbo užmokestį, taip pat kintamąją metinę DU dalį;

- Galimybę įsitraukti į naujų logistinių grandinių kūrimo procesus;

- Įkvepiančią darbo aplinką - ambicingą, gerai organizuotą ir draugišką komandą, puikią vadybą ir ugdančią lyderystę;

- Profesinį augimą dirbant, dinamišką ir naujų uždavinių nestokojančią kasdienybę;

- Papildomą sveikatos draudimą, kitas finansines ir nefinansines kolektyvinėje sutartyje numatytas naudas.

CV, motyvacinio laiško ar LinkedIn paskyros adreso laukiame iki  vasario 25  d. (kandidatuokite per Teamtailor arba siųskite el. adresu atrankos@kn.lt su nuoroda „Jūrinės logistikos vadybininkas (-ė)“ ). Konfidencialumą garantuojame. Kandidatų į darbuotojus, praktikantus, kolegialių organų narius asmens duomenų privatumo politiką rasite www.kn.lt puslapyje.

Monthly gross salaryGross/mo  € 1900

Location

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lithuania
    Burių g. 19, 92276, Klaipėda
  • Remote work opportunity

Time of work

  • Full-time

Languages

  •  English
Contact person
Audronė Adomavičienė
8 695 40 787

KN - tarptautinė įmonių grupė, vykdanti naftos produktų ir suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalų operatorės veiklą. Bendrovė eksploatuoja jūrinį naftos terminalą Klaipėdoje, Subačiaus naftos terminalą Panevėžio r., didelės apimties SGD terminalus Lietuvoje ir Brazilijoje bei mažos apimties SGD paskirstymo stotį Lietuvoje. Bendrovė orientuojasi į globalią veiklos plėtrą SGD segmente bei konkurencingą naftos terminalų veiklą Lietuvoje.

Similar job ads:

Medicinos atstovas (-ė)
Simplika
Vilnius
€ 2750 – 3500
Deadline: 2024.05.02
Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Deadline: 2024.05.05
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Deadline: 2024.04.27
Partnerysčių pardavimų lyderė (-is)
Pitlane, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3100
Deadline: 2024.05.09
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500