97
WorkingDay Latvia SIA
Techninį specialistą/-ę - Elektriką/-ę (darbas Bauskės rajone)

WorkingDay Latvia klientas – įmonė „CEROVA“ yra LINAS AGRO GROUP Latvijos paukštininkystės įmonių dalis. Į grupę įeina A/S „Putnu fabrika Ķekava“, SIA „Lielzeltiņi“, SIA „Broileks“ ir SIA „PFK Trader“. LINAS AGRO GROUP jungia 35 įmones Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Danijoje ir daugiau nei 2200 profesionalų, kurie užsiima tarptautine žemės ūkio produkcijos prekyba, žemės ūkio tiekimu, žemės ūkio produkcijos gamyba ir perdirbimu, taip pat maisto gamyba.

Įmonė kviečia prisijungti prie savo komandos darbui Bauskės regione: Techninį specialistą/-ę - Elektriką/-ę.

Sėkmingam darbui reikalingas:

• Vidurinio techninio išsilavinimo (aukštasis techninis išsilavinimas bus Jūsų pranašumas)
• B kategorijos elektros saugos sertifikatas (pageidautina)
• Pageidautina išmanyti gamybos technologinę įrangą
• Pageidautina darbo patirtis žemės ūkio srityje ir su žemės ūkio technologine įranga
• Didelis atsakomybės jausmas ir tikslumas
• Sugebėjimas greitai reaguoti probleminėse situacijose ir laiku priimti reikalingus sprendimus
• Pasirengimas mokytis ir įsisavinti naują informaciją bei technologines galimybes
• Geras latvių, rusų ir pageidautina anglų kalbos mokėjimas

Jūsų pareigos:

• Atlikti elektros tiekimo sistemos priežiūros, aptarnavimo ir remonto darbus, taip pat užkirsti kelią avarinėms situacijoms
• Užtikrinti sėkmingą gamybos įrenginių veikimą, sistemingai kontroliuojant šios įrangos darbą, atliekant jos priežiūros ir reikiamus remonto darbus
• Skaityti ir atpažinti elektros schemas, gamybos brėžinius, techninę ir kitą dokumentaciją
• Laikytis darbų atlikimo terminų ir parengti atlikto darbo ataskaitas

Privalumai dirbant mūsų įmonės komandoje:

• Dinamiškas ir atsakingas darbas žinomoje įmonėje
• Jūsų patirtį ir kvalifikaciją atitinkantis atlyginimas – EUR 1500 bruto (EUR 1074 neto) ir motyvuojanti premijų sistema
• Galimybė tobulėti ir profesionaliai augti
• Stabilumas ir socialinių garantijų užtikrinimas, sveikatos draudimas pasibaigus bandomajam laikotarpiui
• Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų
• Galimybė dirbti profesionalų komandoje su srities specialistais
• Darbo vieta Bauskės regione, Ceraukstės, 80km nuo Panevėžys
• Degalų kompensavimas

Norėdami kandidatuoti, siųskite savo CV skiltyje „Apply“!

Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su Andris Jansons
Telefonas: +371 29237199
Paštas: andris.jansons@workingday.lv

Monthly gross salaryGross/mo  € 1500

Location

    Panevėžys, Panevėžio apskritis, Lithuania

Time of work

  • Full-time

Languages

  •  Latvian
  •  Russian
Contact person
Andris Jansons
+371 29237199

WorkingDay - Recruitment & Executive Search

WorkingDay Latvia is the largest recruitment company in Latvia. Our main asset is our team of highly skilled and professional employees. The experience we have accumulated over a period of more than 20 years, our unique candidate resources and vast knowledge of various business sectors have laid the foundations of our path in becoming recruitment experts.

By applying appropriate recruitment methods to the needs of each customer and the specific nature of the particular position, we provide Recruitment, Executive Search, Headhunting and Staffing services for local and international companies.

We help to implement ideas by finding talent!