159
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Užsienio partnerysčių skyriaus tarptautinių programų koordinatorius (-ė)

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą Tarptautinių ryšių ir studijų centro
Užsienio partnerysčių skyriaus tarptautinių programų koordinatoriaus (-ės) pareigoms eiti (1,0 et. darbo krūviu)

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas.
  • Puikios lietuvių ir anglų (C1 lygmeniu) kalbos žinios. Rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas.
  • Puikūs darbo kompiuteriu ir kita biuro technika įgūdžiai.
  • Dokumentų rengimo, tvarkymo, apskaitos, raštvedybos gebėjimai.
  • Organizaciniai bei darbo komandoje įgūdžiai.
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, sąžiningumas ir geri bendravimo įgūdžiai.
  • Bendravimo etiketo taisyklių išmanymas.
  • Administracinio darbo patirtis akademinėje aplinkoje būtų privalumas.

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

  • Administruoti projektų sutartis, koordinuoti pagal jas vykdomas veiklas.
  • Rengti tarptautinių bendradarbiavimo sutarčių ir susitarimų projektus, organizuoti jų pasirašymą, koordinuoti įgyvendinimą.
  • Vykdyti užsieniečių sudominimo ir priėmimo į studijų programas užsienio kalba veiklas.
    Vykdyti užsienio studentų bei personalo individualių judumo projektų administravimą ir koordinavimą.
  • Administruoti užsieniečių kvalifikacijos kėlimo veiklas Universitete ir užsienyje.
  • Ieškoti, apdoroti, sisteminti, pateikti dokumentus užsienio partneriams, Universiteto padaliniams ir administracijai.
  • Pagal kompetenciją įsijungti į kitus Tarptautinių ryšių ir studijų centro vykdomus projektus, dalyvauti ruošiant su veikla susijusias paraiškas ir veiklos ataskaitas.
  • Bendrauti ir bendradarbiauti su užsienio institucijomis organizuojant veiklas.
  • Pagal savo kompetenciją atstovauti Universitetą nacionaliniuose ir tarptautiniuose renginiuose.

Mes siūlome:

  • Darbą draugiškame kolektyve.
  • Dinamišką ir kūrybinį darbą, prisidedant prie padalinio veiklos tobulinimo.
  • Galimybę tobulėti ir įgyti naujas kompetencijas bei realizuoti savo idėjas.
  • Siūlomas atlyginimas 1190,40 Eur iki mokesčių. Galimas priedas už pasiektus veiklos rezultatus.

Telefonas pasiteiravimui: 8 (37) 32-72-97, mob. 8 687 25854.

Kandidatuodama(s) į šią darbo vietą, sutinkate, kad Universitetas gaus ir tvarkys jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) bei kitus jūsų anketoje pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse laisvai darbo vietai užimti tikslu.

Monthly gross salaryGross/mo  € 1190.4

Location

    Kaunas, Kauno apskritis, Lithuania

Time of work

  • Full-time

Languages

  •  English
  •  Lithuanian
Contact person
HR .

Similar job ads:

Klientų konsultantas (-ė), Centrinėje būstinėje| SEB, Vilnius
SEB
Vilnius

Deadline: 2024.05.19
PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė) V. KUDIRKOS G. MARIJAMPOLĖJE
MAXIMA
Marijampolė
€ 1105 – 1410
Deadline: 2024.04.30
Business System Support Analyst (+Danish language bonus allowance)
Danske Bank Lithuania
Vilnius
€ 1440 – 2160
Deadline: 2024.05.02
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Deadline: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Deadline: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718
Deadline: 2024.04.22