88
Alliance for Recruitment
Agronomas - konsultantas

Darbo aprašymas

  • Ūkininkų-cukrinių runkelių  augintojų  konsultavimas;
  • Cukrinių runkelių sutarčių  sudarymas, runkelių  priėmimas, logistika;
  • Artimų  ryšių palaikymas  su  cukrinių  runkelių  augintojų  organizacijomis  ir  pavieniais  augintojais;
  •  Kontaktai ir bendradarbiavimas  su  žemės ūkio konsultavimo, mokslo ir kitomis žemės ūkio organizacijomis;
  • Cukrinių  runkelių  bandymų organizavimas  ir  vykdymas;
  • Informacinių  leidinių  runkelių  augintojams  ruošimas  ir platinimas, internetinio  puslapio tvarkymas, dalyvavimas parodose;
  • Dalyvavimas  Nordzucker tarptautiniuose projektuose.

Reikalavimai

  • Aukštasis  agronominis  išsilavinimas (Ne mažesnė nei 3-jų metų agronominio darbo  patirtis);
  • Geri derybų  įgūdžiai;
  • Geros anglų  kalbos  raštu  ir  žodžiu žinios;
  • Kompiuterinio raštingumo  įgūdžiai;
  • Dinamiška, lanksti  asmenybė  darbui  komandoje.

Įmonė siūlo

  • Sveikatos bei gyvybės ir nelaimingų atsitikimų draudimus;
  • Įmonės automobilį;
  • Neterminuotą darbo sutartį bei įvairias kolektyvinėje sutartyje numatytas socialines garantijas.
Monthly gross salaryGross/mo  € 3000 - 4000

Location

    Kėdainiai, Kauno apskritis, Lithuania

Time of work

  • Full-time
Contact person
Irma Bitinė
+370 601 45451

Alliance for Recruitment is the largest recruitment consultancy in Lithuania measured by capacity, number of successful placements and annual growth. We are a high performing team of recruitment experts from various different industries.

Our client, Nordzucker is one of the leading sugar producers in the world. With around 4.000 employees in 21 locations in Europe and Australia, Nordzucker supplies the food industry, the retail trade and consumers with products of the highest quality. Main tasks include processing incoming invoices and vendor data, preparation and release of payments, resolving discrepancies.