104
Verslo klientų pardavimo vadybininkas (-ė)
Moller Auto, UAB

Description

Moller Auto Vilnius (Laisvės pr. 127, Vilnius) plečia savo Naujų automobilių pardavimo komandą ir kviečia prisijungti:

VERSLO KLIENTŲ PARDAVIMO VADYBININKĄ (-Ę)!

Pagrindinės atsakomybės:

  • Aktyvi naujų verslo klientų paieška (B2B)
  • Proaktyvus verslo ryšių su potencialiais klientais inicijavimas ir palaikymas
  • Aktyvus lengvojo ir komercinio transporto pardavimas ir klientų aptarnavimas laikantis aukščiausių standartų
  • Komercinių pasiūlymų rengimas, B2B derybų vedimas ir sutarčių sudarymas
  • Informacijos rinkimas, struktūrizavimas, klasifikavimas ir ataskaitų rengimas
  • Klientų ir konkurentų elgesio automobilių pardavimo rinkoje analizė

Reikalavimai kandidatams:

  • Puikūs derybiniai įgūdžiai ir sėkminga patirtis aktyviuose pardavimuose B2B segmente (naujų automobilių pardavimo srityje – privalumas)
  • Reprezentatyvumas, puikūs dalykinio bendravimo įgūdžiai
  • Proaktyvumas, ambicingumas, operatyvumas ir savarankiškumas
  • Pozityvus požiūris ir savęs motyvacija
  • Aukštasis išsilavinimas
  • Geros anglų kalbos žinios (B2 lygis), rusų kalba - privalumas
  • Automobiliai - pomėgis bei domėjimosi sritis
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Prisijunk prie Moller Auto komandos! Mes siūlome:

  • Vertingą patirtį dirbant su didžiausiu automobilių prekybos tinklu regione – Moller Auto Baltics
  • Geras darbo sąlygas, aistringą, kvalifikuotą ir labai profesionalią komandą
  • Į aukščiausius standartus orientuotą įmonės darbo kultūrą
  • Puikias profesinio augimo galimybes tarptautinėje darbo aplinkoje
  • Atlygį, 1289 - 5000 EUR rėžyje (bruto), kuris priklauso nuo darbo rezultatų, bei papildomas naudas pagal galiojančią įmonės politiką

Jei nori tapti tarptautinės kompanijos dalimi ir plėtoti savo karjerą automobilių pramonėje, šis darbas gali būti būtent tai, ko ieškai!

Jūsų CV kartu su motyvaciniu laišku lauksime iki 2023.03.31

Monthly gross salaryGross/mo  € 1289 - 5000

Location

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lithuania
    Ukmergės g. 252, 06120, Vilnius

Time of work

  • Full-time
Contact person
Aušra Zvicevičienė

Similar job ads:

Senior Sales Manager
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 3600 – 5000
Deadline: 2024.05.09
Pardavimų projektų vadovo (-ės)
CV-Online klientas
Vilnius
€ 2095 – 4959
Deadline: 2024.05.22
Nuotolinių kanalų aptarnavimo centro vadovas (-ė)
Registrų centras, VĮ
Vilnius
€ 4116 – 6174
Deadline: 2024.05.10
Head of Audit
Smart HR - Personalo atrankų partneriai
Vilnius
€ 7500 – 8500
Deadline: 2024.05.25
Vidaus audito skyriaus vadovas (-ė)
TURTO BANKAS, VĮ