36
Alliance for Recruitment
Vyr. Buhalteris (-ė)

Darbo aprašymas

  • Pilnas įmonių finansinės, mokesčių apskaitos organizavimas;
  • Buhalterinio skyriaus (3 žmonių) darbo organizavimas, koordinavimas;
  • Finansinės atskaitomybės sudarymas (Balansas, Pelno/nuostolio ataskaita);
  • Mokestinių bei statistinių ataskaitų bei teikimas (VMI, SODRA, STATISTIKOS departamentas);
  • Debitorinių / kreditorinių skolų kontrolė;
  • Įmonės veiklos finansinė analizė ir valdymo ataskaitų vadovybei rengimas;
  • Savalaikės ir tikslios buhalterinės apskaitos užtikrinimas;
  • DU skaičiavimas.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas finansų, ekonomikos ar susijusioje srityje;
  • Vyr. Buhalterinio darbo patirtis;
  • Konstruktyvus mąstymas, atsakingumas, kruopštumas.

Įmonė siūlo

  • Jau surinktus ir jau suregistruotus visus dokumentus ir banko išrašus;
  • Neribotą profesinį augimą ir tobulėjimo galimybes;
  • Veržlų kolektyvą, savo srities specialistus ir entuziastus;
  • Analogų neturinčias, išskirtinai mūsų įmonei sukurtas, informacines sistemas;
  • Programuotojus, gebančius patobulinti sistemas ir išspręsti problemas per kelias valandas;
  • Lankstų darbo grafiką.
Monthly gross salaryGross/mo  € 2100 - 2455

Location

    Jonava, Kauno apskritis, Lithuania

Time of work

  • Full-time
Contact person
Raminta Vyšniauskytė
+37067010120

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Baltijos šalyse, teikianti paslaugas klientams Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europoje. Mes pasižymime didžiausiu sėkmingai įdarbintų kandidatų kiekiu, profesionalių atrankos konsultantų skaičiumi ir augimo tempu. Esame patikima ir efektyvi atrankos ekspertų komanda, turinti daugiau nei dešimtmetį patirties dirbant su įvairių verslo šakų klientais.
Mūsų klientas - Higso apskaita, teikia plataus spektro verslo administravimo paslaugas mažoms ir vidutinio dydžio Lietuvos įmonėms įvairiose veiklos srityse. Kompanija specializuojasi robotizuodami verslo administravimo procesus, tokius kaip buhalterija, finansai, užsakymų aptarnavimas, ir kt. Šiuo metu prie savo komandos Jonavoje kviečia prisijungti Vyr. Buhalterę.