105
Amber team, UAB
Visuomenės sveikatos specialistas (-ė) (savižudybių prevencijos srityje)

Darbo pobūdis

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ siekia, kad Vilniaus miestas taptų sveikiausia gyventi vieta Europoje. Mūsų vertybės: pagarba, profesionalumas, sveikata, empatija, bendradarbiavimas, augimas. Biure stengiamės būti inovatyvūs ir dirbame vadovaudamiesi LEAN vadybos principais.
Visuomenės sveikatos stiprinimo skyrius šiuo metu prie savo energingos komandos kviečia prisijungti Visuomenės sveikatos specialistą (-ę) (savižudybių prevencijos srityje).

Mūsų komandoje Tu:

• organizuosi ir koordinuosi savižudybių prevencijos ir intervencijos mokymus Vilniaus miesto ir rajono gyventojams;
• būsi atsakingas už dalyvių registraciją, pagrindinės informacijos suteikimą;
• konsultuosi žmones apie psichologinės pagalbos galimybes;
• bendrausi su komunikacijos specialistais, siekiant kūrybiškai pritraukti dalyvių tikslines grupes;
• atnaujinsi ir koordinuosi duomenų apie savižudybių riziką rinkimo procesą;
• prisidėsi rengiant masinius, su psichikos sveikata susijusius, renginius (rugsėjo, spalio mėnesiais);
• teiksi informaciją, rekomendacijas ir siūlymus vadovui, politikams, sveikatos ar kitiems specialistams, visuomenei, nevyriausybinėms organizacijoms, kitoms įstaigoms sveikatos politikos, stiprinimo, išsaugojimo klausimais.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:
• turi sveikatos mokslų arba visuomenės sveikatos studijų krypties aukštąjį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą arba aukštąjį koleginį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą.
• moki anglų ar rusų kalbą pažengusio vartotojo lygmens B1 lygiu pagal Bendrųjų Europos kalbų metmenų kalbos mokėjimo lygių sistemą;
• moki valdyti, kaupti, sisteminti ir apibendrinti informaciją, savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą;
• moki naudotis šiuolaikinėmis technologijomis ir ryšio priemonėmis (dokumentų rengimo ir apdorojimo programomis, interneto naršykle (-ėmis), elektroninio pašto programa (-omis) ir kt.).

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:
• papildomus sveikatos ir nelaimingų atsitikimų draudimus;
• lankstų nuotolinio ir darbo iš Biuro santykį;
• galimybę prisidėti planuojant ir kuriant visuomenės sveikatos stiprinimą;
• motyvuojančią atlygio sistemą;
• kursus ir mokymus, padedančius tobulinti profesinius įgūdžius;
• darbą draugiškame kolektyve, kuriame unikalumas yra vertybė.

Monthly gross salaryGross/mo  € 1875 - 1942

Location

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lithuania

Time of work

  • Full-time
Contact person
Vaida Bortelienė
+37067117467

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje. Amber staff įkurta 2012m. Tais pačiais metais duris atvėrė biurai Vilniuje ir Klaipėdoje, taip užtikrinant mūsų paslaugų teikimo galimybes visoje Lietuvoje.

Similar job ads:

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Deadline: 2024.05.05
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Deadline: 2024.04.27
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Deadline: 2024.05.02
Sistemų analitikas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1930 – 2630
Deadline: 2024.05.11
Procesų efektyvinimo specialistas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2900 – 3300