34
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas (-ė)
Moller Auto, UAB

Moller Auto Savanoriai, oficialus Volkswagen atstovas Lietuvoje, (Vaduvos g. 3, Vilnius) plečia savo Naujų automobilių pardavimo komandą ir kviečia prisijungti:

Naujų automobilių pardavimo vadybininką (-ę)

Reikalavimai kandidatams:

  • Automobiliai - pomėgis bei domėjimosi sritis
  • Pozityvus požiūris, savimotyvacija bei noras mokytis
  • Reprezentatyvumas, puikūs dalykinio bendravimo įgūdžiai
  • Savarankiškumas, proaktyvumas, tikslingumas ir disciplina
  • Geri bendravimo įgūdžiai anglų ir/ arba rusų kalbomis
  • Aukštasis išsilavinimas
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Pagrindinės atsakomybės:

  • Aktyvus pardavimas ir klientų aptarnavimas laikantis aukščiausių standartų
  • Bendravimas su esamais klientais bei aktyvus verslo ryšių su potencialiais klientais inicijavimas
  • Komercinių pasiūlymų rengimas, derybų vedimas ir sutarčių sudarymas
  • Informacijos rinkimas, struktūrizavimas, klasifikavimas ir ataskaitų rengimas
  • Klientų ir konkurentų elgesio automobilių pardavimo rinkoje analizė

    Prisijunk prie Moller Auto komandos! Mes siūlome:

    • Vertingą patirtį dirbant su didžiausiu automobilių prekybos tinklu regione – Moller Auto Baltics
    • Geras darbo sąlygas, aistringą, profesionalią ir palaikančią komandą
    • Į aukščiausius standartus orientuotą įmonės darbo kultūrą
    • Puikias profesinio augimo galimybes tarptautinėje darbo aplinkoje
    • Atlygį, 1289 - 4000 EUR rėžyje (bruto), kuris priklauso nuo darbo rezultatų, bei papildomas naudas (gyvybės, nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimas, nuolaidos įsigyti bendrovės produktus ir teikiamas paslaugas, kitos naudos) pagal galiojančią įmonės politiką

    Jei nori tapti tarptautinės kompanijos dalimi ir plėtoti savo karjerą automobilių pramonėje, ši laisva vieta gali būti būtent tai, ko ieškai!

    Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1289 - 4000

    Vietovė

      Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
      Vaduvos g. 3, 02301, Vilnius

    Laikas

    • Visa darbo diena
    Kontaktinis asmuo
    Aušra Zvicevičienė

    Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

    Pardavimų vadybininkas (-ė)
    HANSE TRAILER, UAB
    Vilnius
    € 3300
    Galioja iki: 2024.04.21
    Senior Sales Manager
    Alliance for Recruitment
    Vilnius
    € 3600 – 5000
    Galioja iki: 2024.05.09
    KONSULTANTAS – PARDAVĖJAS (-A) ŠARKUVOS G. KAUNE
    MAXIMA
    Kaunas
    € 990 – 1140
    Galioja iki: 2024.04.28
    Deputy Head of Base Maintenance
    Avion Express
    Vilnius
    € 6000
    Galioja iki: 2024.05.12
    FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
    HELLA Lithuania, UAB