162
Statinių inžinierius (-ė)  Rytų regione, Utenoje
Litgrid, AB
Statinių inžinierius (-ė) Rytų regione, Utenoje
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas (statybos inžinerija, statinių konstrukcijos);
  • ne mažesnė kaip 2 metų patirtis statybos, remonto darbų organizavime ar statybos techninėje priežiūroje;
  • ypatingo statinio statybos techninės priežiūros vadovo kvalifikacija;
  • geras LR Statybos įstatymo ir jo poįstatyminių aktų (statybos reglamentų) reikalavimų išmanymas;
  • projektinės dokumentacijos sudėties ir teisės aktų (tarp jų normatyvinių statybos techninių dokumentų) taikymo žinios;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office), geri Project Professional įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • komunikabilumas, organizuotumas, atsakingumas, iniciatyvumas.

Privalumai:

  • darbo patirtis 35-330 kV įtampos elektros tiekimo linijų, transformatorių pastočių ir skirstyklų statinių statybose;
  • VK arba AK elektrosaugos kategorija;
  • rusų ir anglų kalbos mokėjimas;
  • vadovavimo patirtis.

Darbo aprašymas

Prie Infrastruktūros priežiūros centro, Rytų regione - Utenoje, kviečiame prisijungti Statinių inžinierių (-ę), kuris (-i) būtų atsakinga už ypatingos reikšmės objektų statinių priežiūrą ir eksploatacija.

  • 110 kV, 330 kV, įtampos elektros perdavimo linijų, transformatorių pastočių, skirstyklų statinių, gamybinių pastatų ir jų inžinierinių tinklų priežiūra, stebėjimas ir techninės būklės vertinimas;
  • techninės priežiūros ir remonto darbų apimčių planavimas, lėšų poreikio skaičiavimas, remonto grafikų sudarymas, remonto darbų vykdymo kontrolė ir atliktų darbų priėmimas;
  • pasiūlymų teikimas rekonstruojamų objektų projektavimo užduotims, objektų techninių projektų, darbo projektų peržiūra ir derinimas;
  • statinių ir jų elementų standartų, tinkamų bendrovei, rengimas;
  • naujai statomų, rekonstruojamų ar kapitališkai remontuojamų perdavimo linijų, transformatorių pastočių ir skirstyklų statinių statybos techninės priežiūros vadovo pareigų vykdymas.

Papildoma informacija

Jei vis dar skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai sudominome. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.) naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir patrauklų papildomų naudų krepšelį. Jomis siekiame užtikrinti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą, rūpinamės asmeniais darbuotojų poreikiais, jų šeimoms ir socialine veikla. Tau siūlome:

  • galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
  • palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
  • dirbti įdomų, praturtinantį ir ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
  • vidinius ir išorinius mokymus, kursus ir narystę profesinėse organizacijose;
  • galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų;
  • darbo užmokestį nuo 2200 EUR iki 2600 EUR (su mokesčiais), ir finansinis skatinimas pagal bendrovėje galiojančią tvarką, priklausančią nuo bendrovės ir individualių tikslų pasiekimo.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2200 - 2600

Vietovė

    Utena, Utenos apskritis, Lietuva
    Utena, Utenos r. sav., Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Vilija Juchnaitė
+370 60301111

Įmonės tinklalapishttp://www.epsog.lt