62
Amber team, UAB
Visuomenės sveikatos specialistas (-ė) (mitybos srityje)

Darbo pobūdis

Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras Vilnius sveikiau siekia, kad Vilniaus miestas taptų sveikiausia gyventi vieta Europoje. Mūsų vertybės: pagarba, profesionalumas, sveikata, empatija, bendradarbiavimas, augimas. Biure stengiamės būti inovatyvūs ir dirbame vadovaudamiesi LEAN vadybos principais.
Šiuo metu prie savo energingos komandos kviečiame prisijungti mitybos specialistą (-ę) darbui ikimokyklinio ugdymo įstaigose Vilniaus mieste.

Mūsų komandoje tu:

  • Būsi mobilios komandos nariu, kuris nuotoliniu ir nenuotoliniu būdais, teiks visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas ugdymo įstaigose, kuriose šiuo metu nuolatos nedirba visuomenės sveikatos specialistas.
  • Planuosi ir organizuosi su sveika mityba susijusias veiklas ikimokyklinio ugdymo įstaigose;
  • Pastebėjus poreikį inicijuosi veiklų įgyvendinimą ir užtikrinsi veiklų įgyvendinimo kokybę;
  • Ruoši ir skaitysi pranešimus sveikos mitybos temomis mokiniams, pedagogams ir / ar mokinių tėvams (globėjams, rūpintojams);
  • Konsultuosi vaikų tėvus (globėjus, rūpintojus), pedagogus ir kitus specialistus sveikos mitybos klausimais.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • turi medicinos ar sveikatos mokslų srities aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą arba aukštąjį koleginį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą;
  • gebi greitai orientuotis situacijose;
  • turi darbo patirties sveikatos srityje;
  • turi gerus planavimo ir organizavimo įgūdžius;
  • gebi sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu;
  • gebi kūrybiškai atlikti tau pateiktas užduotis;
  • esi savarankiškas (-a) ir moki dirbti komandoje;
  • esi atsakingas (-a) ir nori tobulėti bei mokytis;
  • gebi lanksčiai prisitaikyti prie situacijos ir vykdyti pavestas užduotis.

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:

  • papildomus sveikatos ir nelaimingų atsitikimų draudimus;
  • lankstų nuotolinio ir darbo iš Biuro santykį;
  • galimybę prisidėti planuojant ir kuriant visuomenės sveikatos stiprinimą;
  • motyvuojančią atlygio sistemą;
  • kursus ir mokymus, padedančius tobulinti profesinius įgūdžius;
  • darbą draugiškame kolektyve, kuriame unikalumas yra vertybė.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1562

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Vaida Bortelienė
+37067117467

Amber staff personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje. Amber staff įkurta 2012m. Tais pačiais metais duris atvėrė biurai Vilniuje ir Klaipėdoje, taip užtikrinant mūsų paslaugų teikimo galimybes visoje Lietuvoje.