101
Alliance for Recruitment
Aikštelės vadovas

Darbo aprašymas

  • Įvairios paskirties izoliacijos ir skardinimo darbų organizavimas ir vykdymas pagal patvirtintą ir pateiktą projektinę - sąmatinę dokumentaciją ir darbų vykdymo grafikus;
  • Atliekamų darbų kokybės, jų eigos kontrolė, vykdant kontrolinius matavimus, sekant, kad darbai būtų vykdomi pagal projektą, valstybinius standartus, techninius statybos reglamentus;
  • Komercinių pasiūlymų teikimas, atstovaujant įmonę ir/ar derantis su užsakovu;
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos, elektrosaugos reikalavimų laikymosi kontrolė ir darbuotojų instruktavimas.

Reikalavimai

  • Bent 2 m. panašaus pobūdžio darbo patirties;
  • Patirtis statybų sektoriuje;
  • Gebėjimas koordinuoti komandos darbus;
  • Geri komunikaciniai ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Geros anglų arba rusų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

  • esame tarptautinė įmonė, įgyvendinanti stambius projektus Europoje ir už jos ribų;
  • skatiname nuolat mokytis bei tobulėti (Lyderystės akademija, Komandos lyderių mokykla ir kt.);
  • aprūpiname nelaimingų atsitikimų draudimo paketu 24/7;
  • turime ypač patrauklias partnerių (Senukai, Ermitažas ir kt.) nuolaidas;
  • didžiuojamės jaukia darbine atmosfera, atviro bendravimo ir augimo kultūra;
  • užtikriname galimybę dirbti objektuose su profesionalia ir nuolat savo kompetenciją keliančia komanda;
  • siūlome patrauklią motyvacinę sistemą (priedai už įgyvendintus projektus, bendrus įmonės rezultatus, darbo trukmę ir kt.).
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 4960 - 8265

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ivona Matulevičienė
+37060883409

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Baltijos šalyse, teikianti paslaugas klientams Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europoje. Mes pasižymime didžiausiu sėkmingai įdarbintų kandidatų kiekiu, profesionalių atrankos konsultantų skaičiumi ir augimo tempu. Esame patikima ir efektyvi atrankos ekspertų komanda, turinti daugiau nei dešimtmetį patirties dirbant su įvairių verslo šakų klientais.

Mūsų klientas - HOTrema rinkos lyderė techninio izoliavimo, skardos gaminių ir pastolių montavimo srityje, besididžiuojanti daugiau nei 500 sėkmingai įvykdytų projektų 20 pasaulio šalių. Nuolat plėsdama savo veiklą, kompanija džiaugiasi daugiau nei 500 profesionalų kolektyvu, įmonėmis ne tik Lietuvoje, bet ir JK, Suomijoje bei Urugvajuje. Siekdama puoselėti atsakingo verslo tradicijas, HOTrema pelnė Nacionalinį atsakingo verslo apdovanojimą 2022, prisideda prie Mažeikių kultūrinio gyvenimo gerinimo, remia vaikusvajones.lt.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Pirkimų direktorius (-ė) Baltijos šalims
Kesko Senukai Lithuania, UAB
Lietuva
€ 8500 – 10500
Galioja iki: 2024.05.04
Procesų vadovas (-ė)
People Link, UAB
Kaunas
€ 5500 – 6500
Galioja iki: 2024.05.09
COMPANY MANAGER IN LITHUANIA
CV-Online client
Vilnius
€ 3500 – 5000
Galioja iki: 2024.04.25
Sales Representative (Premium Precision Tools)
Simplika
Kaunas
€ 2090 – 2800
Pirkimų - tiekimo direktorius (-ė)
CV-Online klientas
Lietuva
€ 8000 – 12000
Galioja iki: 2024.04.24