457
Mega Baltic, UAB
Pardavimo ir prekių priežiūros kontrolės vadybininkas/-ė

UAB Mega Baltic didmeninės prekybos įmonė užsiimanti nealkoholinių gėrimų ir maisto prekių distribucija, ieško Pardavimo ir prekių priežiūros kontrolės vadybininko/-ės Vilniuje.

Darbo pobūdis:

- Prekių pardavimas laisvos rinkos (TT, HoReCa) sektorių klientams;
- Nuolatinis ryšių su esamais klientais palaikymas, jų poreikių analizė;
- Naujų klientų ir pardavimo galimybių paieška;
- Prekių priežiūros (MERCHANDISING) prekybos tinkluose kontrolė, darbas su šią paslaugą atliekančiomis įmonėmis.

Reikalavimai:

- Prekybinio darbo patirtis su maisto produktais;
- Puikūs bendravimo, organizaciniai, derybiniai, pardavimų įgūdžiai;
- Reprezentatyvumas, iniciatyvumas, atkaklumas, orientacija į rezultatą;
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
- Noras dirbti ir tobulėti.

Siūlome:

- Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas;
- Fiksuotą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo pasiekto rezultato;
- Darbą nedideliame draugiškame kolektyve;
- Perspektyvas augti kartu su įmone.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 2800

Papildoma informacija: priklausomai nuo darbo rezultatų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Pardavimai Vyr. vadybininkas Puikūs bendravimas, vykdymo įgūdžiai

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
HR .

Įmonės tinklalapishttp://megabaltic.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Business System Support Analyst (+Danish language bonus allowance)
Danske Bank Lithuania
Vilnius
€ 1440 – 2160
Galioja iki: 2024.05.20
Komercijos skyriaus asistentė (-as)
Vilnius
€ 1600 – 1900
Galioja iki: 2024.05.05
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
Finansinių paslaugų administravimo skyriaus specialistas (-ė)
Lietuvos paštas, AB
Vilnius
€ 950 – 1100
Galioja iki: 2024.05.03
Tinklalaidžių prodiuseris (-ė)
LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA, VšĮ
Vilnius
€ 2366 – 3254
Produktų valdymo departamento projektų vadovas (-ė)
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 2600 – 4500