442
Mega Baltic, UAB
Marketingo vadybininkas (-ė)

UAB Mega Baltic didmeninės prekybos įmonė užsiimanti nealkoholinių gėrimų ir maisto prekių distribucija, ieško Marketingo vadybininko/-ės Vilniuje.

Darbo pobūdis:

• Įmonės paskyrų socialiniuose tinkluose administravimas (Facebook ir Instagram, Linkedin);
• Internetinių svetainių administravimas;
• Nesudėtingi grafinio dizaino ir maketavimo darbai;
• Marketingo poreikių, tendencijų, pokyčių sekimas, naujų idėjų generavimas;
• Pagalba marketingo skyriaus vadovui.

Reikalavimai:

• Mažiausiai 1 metų darbo patirtis rinkodaros/komunikacijos srityje;
• Aukštasis išsilavinimas marketingo, vadybos, komunikacijos srityse būtų privalumas;
• Socialinių tinklų ir internetinių svetainių valdymo patirtis.
• Darbo patirtis su Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Canva programomis;
• Kūrybiškumas ir dėmesys vizualioms detalėms;
• Savarankiškumas, atsakingumas, greita orientacija;
• Geros anglų kalbos žinios.

Mes siūlome:

• Geras darbo sąlygas ir profesinio tobulėjimo perspektyvas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800 - 2200

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
HR .

Įmonės tinklalapishttp://www.megabaltic.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

SOCIALINIS (-Ė) DARBUOTOJAS (-A)
Vilniaus miesto socialinių paslaugų centras
Vilnius
€ 1643 – 1750
Galioja iki: 2024.05.26
RINKODAROS SPECIALISTAS (-Ė)
MAXIMA
Vilnius
€ 1600 – 1700
Galioja iki: 2024.05.08
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
Finansinių paslaugų administravimo skyriaus specialistas (-ė)
Lietuvos paštas, AB
Vilnius
€ 950 – 1100
Galioja iki: 2024.05.03
Tinklalaidžių prodiuseris (-ė)
LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA, VšĮ
Vilnius
€ 2366 – 3254
Produktų valdymo departamento projektų vadovas (-ė)
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 2600 – 4500