405
ATRASK SAVE ELEKTROS TINKLO KOKYBĖS VERTINIMO INŽINIERĖS (-IAUS) POZICIJOJE
Ignitis grupė
ATRASK SAVE ELEKTROS TINKLO KOKYBĖS VERTINIMO INŽINIERĖS (-IAUS) POZICIJOJE
Ignitis grupė
ATRASK SAVE ELEKTROS TINKLO KOKYBĖS VERTINIMO INŽINIERĖS (-IAUS) POZICIJOJE
Ignitis grupė

ATRASK SAVE ELEKTROS TINKLO KOKYBĖS VERTINIMO INŽINIERĖS (-IAUS) POZICIJOJEIgnitis grupė

Ar norite tapti Energijos skirstymo operatorius" dalimi?

Pasibaigėte elektros inžinerijos studijas ir ieškote darbo? Šis pasiūlymas būtent Jums, nes priimame ir be darbo patirties, visko išmokysime patys. Ieškome kolegės (-os), kuri (-is) prisijungtų prie tinklo kokybės vertinimo komandos ir padėtų mums rūpintis skirstomųjų elektros tinklų priežiūra.

Vertiname atvirumą, partnerystė yra mūsų stiprybės ženklas, o atsakomybė padeda būti nepralenkiama komanda. Jei visa tai Jums artima, kviečiame jungtis prie mūsų.

Jūsų pagrindinės užduotys bus:

 • Įgausite patirties, kaip vykdyti skirstomųjų elektros tinklų įrenginių apžiūras ir jų techninės būklės įvertinimą;
 • Padėsite nustatyti tinklo gedimų priežastis, jas šalinsite ekstremalių situacijų metu.
Tikimės, kad Jūs:
 • Turite elektros inžinerijos krypties išsilavinimą;
 • Gebate dirbti su MS Office pagrindinėmis programomis ir mobilių išmaniųjų įrenginių aplikacijomis;
 • Turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
 • Rašote, skaitote bei kalbate lietuvių kalba.
Prisijungti prie mūsų verta, nes:
 • Turėsite laisvę imtis pokyčių ir galimybę prisidėti prie tarptautinės, vienos didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse veiklos;
 • Kartu su profesionalia komanda imsitės unikalių, tik šiam sektoriui būdingų, iššūkių;
 • Ne tik matysite, kaip gimsta inovacijos, bet ir imsitės pokyčių, taip savo žiniomis ir patirtimi prisidėdamas (-a) prie valstybei svarbių energetikos projektų;
 • Turėsite papildomų naudų paketą (sveikatos draudimą/pensijos kaupimą, nuotolinį darbą, lankstų grafiką ir kt.).

Siekdami strateginių tikslų padidinti lyčių balansą Ignitis grupėje", pareigų pavadinimus darbo skelbimuose nurodome pirmiausia moteriškos giminės galūne.

Ignitis grupė" įvertinta tarptautiniu sertifikatu Top Employer 2023 Lietuva", kuris yra skiriamas įmonėms už taikomus aukščiausius standartus žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, užtikrinant geras darbo ir tobulėjimo sąlygas.

Ignitis grupė" yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant jų dėl rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar lyties tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.Apie mus:

Ignitis grupė" – tarptautinė, viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse. Grupės įmonės gamina energiją, ją tiekia, skirsto ir teikia visas paslaugas, reikalingas energetiškai sumaniam pasauliui.

Viena iš jų, Energijos skirstymo operatorius" (ESO) – elektros ir dujų skirstymo bendrovė. ESO prižiūri skirstomuosius tinklus, juose diegia išmaniuosius sprendimus, rūpinasi jų gedimų šalinimu ir naujų klientų prijungimu – kad tinklai veiktų patikimai ir efektyviai.

ESO taip pat yra garantinis elektros ir dujų tiekėjas, užtikrinantis nenutrūkstamą energijos tiekimą šalies vartotojams. Bendrovė rūpinasi daugiau nei 125 tūkst. km elektros oro ir kabelių linijų, eksploatuoja per 9 tūkst. km skirstomųjų dujotiekių.

www.eso.lt

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1536 - 2303

Papildoma informacija: Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją. Prie darbo užmokesčio gali būti mokama kintamoji atlygio dalis.

Vietovė

  Širvintos, Vilniaus apskritis, Lietuva
  Širvintos

Laikas

 • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR atstovas

Ignitis Group is a leading renewable energy company and the largest listed company in the Baltic region. The Group companies have a common goal of creating an energy smart world to make life easier, safer and more sustainable.

Ignitis Eesti, one of the Group companies, operating in the Estonia electricity market. Ignitis company operates in Lithuania, Latvia, Finland and Poland, where it contributes to green energy development.

Ignitis Group received an international Top Employer 2023 Lithuania certificate. The certificate is awarded to companies for excellent people practices as well as ensuring good conditions for work and growth.

Ignitis Group ensures equal opportunities. We welcome all applicants and do not discriminate against race, religion, gender, sexual orientation or gender identity, age, disability or other personal traits unrelated to work obligations.Įmonės tinklalapishttp://www.ignitisgrupe.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Tapkite CPVA ekspertu! Papildomo darbo galimybė.
CENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ
Vilnius
€ 2700 – 4000
Galioja iki: 2023.12.06
Vyr. laboratorijos specialistas (kelių tyrimo laboratorija)
Noriu personalo sprendimų grupė
Vilnius
€ 3200 – 3200
Galioja iki: 2023.12.13
Leading Creative Graphic Designer
COWI Lietuva, UAB
Vilnius
€ 3300 – 4100
Galioja iki: 2023.12.06
Head of Strategy
People Link, UAB
Vilnius
€ 4000 – 8000
Galioja iki: 2023.12.10
Produktų vadovas (sporto industrija)
NOVA LUX management solutions klientas
Vilnius
€ 2500
Galioja iki: 2023.12.14
Produkto ekspertas (-ė)
Veho Lietuva, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3000
Galioja iki: 2023.12.20