2053
Alliance for Recruitment
Vyresnysis teisininkas (-ė)

Darbo aprašymas

Nekilnojamojo turto ir statybos sandorių grupėje dirbsite su:

  • Nekilnojamojo turto sandoriais (investicijų į NT, NT perleidimo, nuomos, valdymo ir kt.);
  • Nekilnojamojo turto plėtros ir statybos projektais bei konsultavimu įvairiais su tuo susijusiais teisės klausimais;
  • Komercinių sutarčių rengimu.

Reikalavimai

  • Aukštasis teisinis išsilavinimas;
  • 3-5 metų teisinio darbo patirtis (iš kurių bent 1-2metai dirbant su NT sandoriais);
  • Labai geros lietuvių ir anglų kalbos žinios;
  • Puikūs projektų valdymo įgūdžiai ir gebėjimas planuoti ir organizuoti savo ir komandos darbą;
  • Geri sutarčių ir teisinių dokumentų rengimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas bendrauti su klientais ir dirbti komandoje;
  • Gebėjimas teikti pasiūlymus ir savarankiškai priimti sprendimus;
  • Domėjimasis NT praktikos vystymo galimybėmis bei noras prisidėti prie verslo plėtros projekt

Privalumai:

  • Advokato ar advokato padėjėjo statusas;
  • Papildoma užsienio kalba (lenkų, vokiečių, prancūzų);

Papildoma informacija

Kitos naudos:

  • Galimybė bendradarbiauti su savo srities ekspertais įvairiose srityse
  • Motyvacinė sistema
  • Papildomas biudžetas mokymams
  • Hibridinio darbo sąlygas
  • Karjeros galimybės Noewe grupėje
  • Meno apsuptą darbo aplinką (D9-Artsy office)

Noewe grupė – profesionalių paslaugų teikėja. Įmonių grupė teikia teisines, finansų ir apskaitos, įmonių valdymo ir administravimo paslaugas bei gerovės valdymo konsultacijas, taip užtikrinant platų kompetencijų spektrą ir veikiant vieno langelio principu (angl. one stop shop),

Grupės biurai veikia Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda) ir Kipre (Nikosija).

Stipri Noewe grupės organizacinė kultūra užtikrina inovatyvią, bendruomeniškumu ir bendradarbiavimu pagrįstą darbo aplinką, patrauklią naujiems talentams, o esamiems Noewe grupės komandos nariams suteikia galimybes siekti karjeros ir augti dinamiškoje, iššūkių kupinoje verslo aplinkoje.

Mūsų tikslas yra užmegzti atsakingą partnerystę su klientais, kolegomis bei padėti užtikrinti jų sėkmingą klestėjimą.

Daugiau apie Noewe grupę: https://www.linkedin.com/company/noewegroup

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3100 - 3400

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Silvija Savanevičiūtė
+37065916512

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Baltijos šalyse, teikianti paslaugas klientams Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europoje. Mes pasižymime didžiausiu sėkmingai įdarbintų kandidatų kiekiu, profesionalių atrankos konsultantų skaičiumi ir augimo tempu. Esame patikima ir efektyvi atrankos ekspertų komanda, turinti daugiau nei dešimtmetį patirties dirbant su įvairių verslo šakų klientais.

Mūsų Klientas - Advokatų kontora Noewe Legal teikia kvalifikuotas teisines paslaugas verslo teisės srityje vietos ir užsienio klientams. Tarptautiniai teisės žinynai, kaip IFRL1000, The Legal 500, Chambers and Partners, kasmet nurodo Noewe Legal tarp pirmaujančių kontorų Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Mes – profesionalų komanda, mylinti savo darbą ir tobulėjanti su kiekvienu įveiktu iššūkiu. Didžiuojamės Noewe Legal įgula: tai imlios ir ambicingos asmenybės, siekiančios tapti geriausiais teisininkais.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Sistemų analitikas
Vilnius
€ 1930 – 2630
Galioja iki: 2024.05.11
Vyresnysis (-ioji) kredito pareigūnas (-ė)
Investicijų ir verslo garantijos, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4600
COMMERCIAL LAWYER OFFSHORE (F/M/D) | IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 2560 – 3840
Galioja iki: 2024.05.24
Prekių ir paslaugų pirkimo specialistas
Infrastruktūros valdymo agentūra
Vilnius
€ 2300 – 2600
TEISININKAS (-Ė)