769
Teisininkas
Infolex
Teisininkas
Infolex
Teisininkas
Infolex

Teisininkas

Infolex

Mums reikalingas

INFOLEX ir Verslo žinių Teisės skyriaus komanda kviečia prisijungti teisininką (-ę).
Reikalavimai
Tikimės, kad Jūs:
  • Turite aukštąjį universitetinį teisės studijų krypties išsilavinimą arba netrukus jį įgysite;
  • Gebate analizuoti ir sisteminti informaciją bei logiškai dėstyti mintis žodžiu ir raštu;
  • Gebate rengti raštus, teisines išvadas, teisės aktų projektus (patirtis viešajame sektoriuje - privalumas);
  • Puikiai išmanote dokumentų rengimo taisykles;
  • Nepriekaištingai mokate lietuvių kalbą;
  • Turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius;
  • Pasižymite atsakingumu, atidumu, greitu mokymusi, turite puikius bendradarbiavimo įgūdžius;
  • Mokate planuoti savo darbo laiką, gebate dirbti savarankiškai ir komandoje.

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:
  • Teisės aktų redakcijų projektų rengimas;
  • Teisės aktų stebėsena, sisteminimas, pokyčių analizė ir komentarų rengimas;
  • Bendrovės priimamų vidaus aktų projektų rengimas ir vertinimas;
  • Informacijos teikimas ir metodinės informacijos rengimas teisės aktų rengimo klausimais;
  • Esamų ir naujų įmonės produktų teisinė priežiūra;
  • Kitų pavestų užduočių atlikimas.

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:
  • Skandinaviško stiliaus atsakingą ir kasdienių iššūkių pilną darbą tarptautinei žiniasklaidos grupei priklausančioje bendrovėje, draugiškame kolektyve;
  • Galimybę pritaikyti savo žinias ir įgūdžius dinamiškoje, inovacijas kuriančioje bendrovėje;
  • Papildomas priemokas ir premijas pagal galiojančią atlygio sistemą;
  • Lengvai pasiekiamą darbo vietą pačiame Vilniaus centre;
  • Papildomų naudų paketą (pensijos kaupimą / Infolex ir Verslo žinių produktų prenumeratą / bilietus į Infolex ir Verslo žinių konferencijas ir mokymus).
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus (-as) kandidatus (-es).
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500 - 2500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    J.Jasinskio 16A, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Gintare Samuole
852779832
UAB Lexnet savo veiklą pradėjo 2005 metais. Subūrė profesionalų komandą, kuri pagrindinį dėmesį skiria duomenų bazių apdorojimo programų kūrimui. Specializuojasi teisinės informacijos susisteminime ir jos pateikime teisininkams profesionalams bei asmenims, ieškantiems teisinių sprendimų.
Infolex teisinės informacijos paieškos sistema, tai produktas, kuriuo labiausiai didžiuojamės: 6 teisinės informacijos posistemės (LR teisės aktai, LR teismų praktika, LR teisėkūra, Rinktinė praktika, ES teisės aktai, ES praktika), išmanūs informacijos valdymo moduliai (prenumeratos, katalogai, skaičiuoklės, žodynai) ir galinga ryšių tarp dokumentų ir jų dalių sistema.

Įmonės tinklalapishttps://www.infolex.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Galioja iki: 2024.05.02
Sistemų analitikas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1930 – 2630
Galioja iki: 2024.05.11
Procesų efektyvinimo specialistas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius