2799
EPSO-G įmonių grupė
Strategijos departamento vadovas (-ė)

Prie LITGRID AB vadovų (-ių) komandos kviečiame prisijungti Strategijos departamento vadovą (-ę), kuris (-i) bus atsakingas (-a) už elektros tinklo perdavimo operatoriaus vieningos strategijos kūrimą ir įgyvendinimą bei suderinamumą įmonių grupės mastu rengiantis sektoriaus transformacijai.
Darbo aprašymas:
  • bendrovės ilgalaikės strategijos kaip integralios įmonių grupės strategijos dalies rengimas ir jos įgyvendinimo užtikrinimas;
  • bendrovės bei padalinio trumpalaikės ir ilgalaikės veiklos strategijos bei planų rengimo ir suderinamumo su grupės planais užtikrinimas;
  • bendrovės strateginių tikslų formulavimas, KPI nustatymas, vertinimas, prioretizavimas ir suderinimas grupės mastu;
  • strateginių veiklos valdymo pokyčių, naujų plėtros projektų bei veiklų inicijavimas, įgyvendinimas ir/ar įgyvendinimo užtikrinimas;
  • atstovavimas Bendrovei tarptautinėse organizacijose, Europos, valstybės ir savivaldos institucijose, suinteresuotų šalių valdymas;
  • strategijos departamento ir jam pavaldžių Strategijos ir tyrimų, Rinkos plėtros, Inovacijų bei Projektų valdymo skyrių bei susijusių grupės funkcijų efektyvus ir kokybiškas veiklos organizavimas;
  • strategijos ir tyrimų srityje strateginių iniciatyvų valdymas, elektros perdavimo tinklo infrastruktūros technologinės plėtros, efektyvių investicijų į infrastruktūrą ilgalaikis bei taktinis planavimas ir įgyvendinimas, atsižvelgiant į ambicingus valstybės tikslus įgyvendinant žaliąjį kursą;
  • rinkos plėtros srityje - ilgalaikės elektros energijos rinkos plėtros organizavimas, atsižvelgiant į vieningos Europos elektros rinkos įgyvendinimo principus bei elektros rinkos pokyčių pasekmių įvertinimas;
  • inovacijų srityje - inovacijų strateginis planavimas, išorės finansavimo pritraukimas, palankios aplinkos inovacijoms vystyti sudarymas ir inovacijų diegimas;
  • projektų valdymo srityje projektų portfelio bei PMO funkcijų bendrovėje valdymas: planavimas, formulavimas, vertinimas, prioretizavimas ir įgyvendinimo užtikrinimas;
  • bendradarbiavimo su grupe ir grupės įmonėmis užtikrinimas valdomų funkcijų ir atsakomybių srityse.

Reikalavimai:
  • aukštasis universitetinis išsilavinimas (energetikos, ekonomikos, finansų, vadybos ar verslo administravimo krypties);
  • ne mažesnė kaip 5 metų sėkminga panašaus darbo patirtis infrastruktūros ar inovacijų strateginio planavimo ir vystymo srityje didelėje arba vidutinio dydžio įmonėje (elektros energetikos srityje privalumas);
  • strateginio nacionalinio ir tarptautinio energetikos sektoriaus tikslų bei reguliavimo principų išmanymas (būtų privalumas);
  • lyderystė, strateginis mąstymas, stipri orientacija į rezultatus, organizuotumas, iniciatyvumas;
  • stiprūs skirtingų suinteresuotų šalių valdymo įgūdžiai;
  • puikūs komunikavimo ir sudėtingų situacijų valdymo įgūdžiai;
  • domėjimasis šiuolaikinėmis technologijomis ir inovatyviais sprendimais;
  • sklandi lietuvių kalba, puikūs anglų kalbos įgūdžiai;
  • puikūs Microsoft Office darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Papildoma informacija:
Jei skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai svarstai prisijungti prie mūsų komandos. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.), tau kaip naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir naudų krepšelį. Tikimės, kad dėka jo tau bus lengviau pajausti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą. Turėsi lengvesnes galimybes ne tik rūpintis asmeniais poreikiais, bei šeima, bet tuo pačiu, atsivers platesnės galimybės prisidėti prie socialinės veiklos. Tau siūlome:
  • galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
  • palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
  • dirbti įdomų, praturtinantį ir profesiškai ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
  • vidinius ir išorinius mokymus, kursus ir narystę profesinėse organizacijose;
  • galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų;
  • papildomas apmokamas atostogas ir apmokamą neatvykimą į darbą ligos atveju;
  • sveikatos draudimą (po išbandymo laikotarpio) ir pažangią vadybą;
  • tarnybinį automobilį, puikius darbo įrankius bei sąlygas;
  • darbo užmokestį nuo 6500 EUR iki 8500 EUR (su mokesčiais), finansinį skatinimą, priklausantį nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 6500 - 8500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 Teamwork Vilnius vadovas departamentas energetika strategija KPI

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Edita Šimanec
+37069760727
Litgrid energetikos ateities centras. Įgyvendiname strateginius projektus ir rūpinamės šalies energetikos ateitimi. Čia dirbantys žmonės geriausiai žino, kaip sektorius atrodo dabar, ir koks jis bus po dešimtmečio ar net vėliau. Esame vienintelė komanda, kuri vienu metu vykdo skirtingas nacionalinio masto misijas: užtikriname stabilų šalies energetikos sistemos darbą, jungiame Lietuvos ir Europos elektros infrastruktūrą, kuriame naujus, inovatyvius sprendimus, nuo kurių priklausys ilgalaikė Lietuvos energetikos sektoriaus veikla. Šias misijas drauge įgyvendina daugiau nei 400 Litgrid specialistų ir specialisčių, dirbančių visoje Lietuvoje ir pagrindiniame biure Vilniuje. Kartu kasdien puoselėjame atsakomybės, dialogo ir pasitikėjimo kultūrą tokią, kurioje norisi būti ir veikti.
Esame lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti Litgrid komandos dalimi.
Mūsų nuoširdžias pastangas rūpintis vieni kitais ženklina trys Lygių galimybių sparnai tai maksimalus Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos įvertinimas už veiklą diegiant lygių galimybių principus organizacijos viduje.

Su mūsų Lygių galimybių politika ir tvarkos aprašu kviečiame susipažinti Litgrid žmonės skiltyje (https://www.litgrid.eu/index.php/apie-litgrid/litgrid-zmones/1470)
Prisijunk prie mūsų komandos!

www.litgrid.eu

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

UAB "Geležinkelio tiesimo centras" (GTC) Generalinis (-ė) direktorius (-ė)
Geležinkelio tiesimo centras, UAB
Vilnius
€ 6080 – 9120
Galioja iki: 2024.05.17
Vykdantysis Direktorius (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 4200 – 6600
Galioja iki: 2024.05.09
Sales Manager
Boehringer Ingelheim
Vilnius
€ 5000
Galioja iki: 2024.05.16
Strateginio valdymo ir tvarumo skyriaus vadovas (-ė)
AB "Kelių priežiūra"
Vilnius
€ 4500 – 5000
Pirkimų vykdymo grupės vadovė (-as)
Vilnius
€ 2800 – 3500
Galioja iki: 2024.05.08
English Speaking Finance Process Specialist
Cognizant Lietuva
Vilnius