2130
Blulita, UAB
Pardavimų vadybininkas (-ė)

Darbo pobūdis

  • Darbas su didžiaisiais ir smulkiaisiais baldų gamintojais Vakarų Lietuvos regione;
  • Aktyvi naujų klientų paieška, darbas su esamais klientais;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas;
  • Nuolatinis rinkos ir konkurencinės aplinkos analizavimas;
  • Darbo vieta Klaipėdoje;

Reikalavimai darbuotojui

  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Gebėjimas ruošti komercinius pasiūlymus.

Privalumai

  • Geri pardavimų įgūdžiai;
  • Anglų ir rusų kalbos žinios;
  • Kompiuterinis raštingumas.

Asmeninės savybės

  • Geri derybiniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Analitinis mąstymas;
  • Dalykinis bendravimas;
  • Orientacija į rezultatą, žmones;
  • Organizuotumas, planavimas.

Mes siūlome

  • Konkurencingą, kompetencijas atitinkantį atlyginimą;
  • Darbą stabilioje, augančioje kompanijoje;
  • Galimybę dalyvauti didžiausiose baldų rinkos parodose;
  • Suteiksime galimybę dirbti veržlioje, motyvuojančioje ir draugiškoje komandoje;
  • Skirsime kuratorių, kuris padės Jums sėkmingai startuoti naujose pareigose;
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000 - 3500

Papildoma informacija: Darbo užmokestis priklauso nuo pasiektų rezultatų.

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva
    Minijos g.62

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Donatas Vitkus
+37062099556
UAB Blulita įkurta 2009 metais tapo kompanijos Julius Blum GmbH atstovu Lietuvoje. Baldinė furnitūra moderniems baldams. Baldų gamintojams tiekiame pakėlimo, lankstų, stalčių ir "pocket" sistemas, jų montavimo prietaisus. Teikiame konsultavimo, mokymų paslaugas.
Apsilankykite internetiniuose puslapiuose: www.e.blulita.lt ; www.blum.com/lt

Įmonės tinklalapishttp://e.blulita.lt/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Vadybininkas (baldų furnitūra)
Arlėja UAB
Klaipėda
€ 1700 – 2800
Galioja iki: 2024.05.02
Pardavimų koordinatorius (-ė) (gynyba ir saugumas)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2400 – 3300
Galioja iki: 2024.05.08
Pardavimų direktorius (-ė) Baltijos šalims
CV-Online klientas
Lietuva
€ 10000 – 12000
Senior Tax Consultant
EY (Ernst & Young Baltic, UAB)
Kaunas
€ 2900 – 4000
Tiesioginių verslo draudimų ekspertas (-ė) Klaipėdoje
ERGO Insurance SE Lietuvos filialas
Klaipėda
€ 1200 – 4300
Produktų valdymo departamento projektų vadovas (-ė)