1947
Blulita, UAB
Vadybininko asistentė (-as)

Darbo pobūdis

  • Darbas su esamais klientais;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas;
  • Užsakymų registravimas duomenų bazėje, reikiamos dokumentacijos rengimas;
  • Bendradarbiavimas su kitų skyrių kolegomis, sprendžiant su užsakymais susijusius klausimus;
  • Nuolatinė darbo vieta Vilnius.

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimas ruošti komercinius pasiūlymus;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  •  Anglų ir (arba) rusų kalbos žinios.

Asmeninės savybės

  • Komunikabilumas, atsakingumas, savarankiškumas ir atidumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;

Mes siūlome

  • Konkurencingą, kompetencijas atitinkantį atlyginimą;
  • Darbą stabilioje, augančioje kompanijoje;
  • Suteiksime galimybę dirbti veržlioje, motyvuojančioje ir draugiškoje komandoje;
  • Skirsime kuratorių, kuris padės Jums sėkmingai startuoti naujose pareigose;
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000 - 1500

Papildoma informacija: Darbo užmokestis priklauso nuo pasiektų rezultatų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Vilkpėdės g. 24

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Kęstas Imbrasas
+37069425655
UAB Blulita įkurta 2009 metais tapo kompanijos Julius Blum GmbH atstovu Lietuvoje. Baldinė furnitūra moderniems baldams. Baldų gamintojams tiekiame pakėlimo, lankstų, stalčių "pocket" sistemas, jų montavimo prietaisus. Teikiame konsultavimo, mokymų paslaugas.
Apsilankykite internetiniuose puslapiuose: www.e.blulita.lt ; www.blum.com/lt

Įmonės tinklalapishttp://e.blulita.lt/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Atvejo vadybininkas(-ė)
Karoliniškių poliklinika VŠĮ
Vilnius
€ 1800 – 1800
Galioja iki: 2024.05.08
Copywriteris/-ė (turinio kūrėjas/-ja) skaitmeninės komunikacijos komandoje
Idea prima, UAB
Vilnius
€ 1800
Galioja iki: 2024.05.17
Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) (0,75 etato)
Alna Business Solutions
Vilnius
€ 1125 – 2000
Galioja iki: 2024.05.19
Komercijos skyriaus asistentė (-as)
Mega Baltic, UAB
Vilnius
€ 1600 – 1900
Galioja iki: 2024.05.05
Priminimo skambučių operatorius (-ė)
Manpower Lit, UAB
Vilnius
€ 1200 – 1400
Galioja iki: 2024.05.26
Logistikos skyriaus vadybininkas, (-ė)
Elis Textile Service, UAB
Vilnius
€ 2132