422
UAB, Laurinaičio ambulatorija
Bendrosios praktikos slaugytoja (-s)

Darbo pobūdis:

  • Teikti kokybiškas slaugos paslaugas dializės pacientams;
  • Parengti ir stebėti dializės aparatus bei sistemas;
  • Stebėti dializės vandens valymo sistemas pagal nustatytas procedūras;
  • Stebėti paciento buklę hemodializės procedūros metu ir po jos, stebėjimo duomenis registruoti bei analizuoti;
  • PagaI kompetenciją teikti būtinąją medicinos pagalbą;
  • Bendrauti ir bendradarbiauti su pacientais bei jų šeimų nariais, sveikatos priežiūros ir kitais specialistais.

Reikalavimai

  • Turėti galiojančią bendrosios praktikos slaugytojos (-o) licenciją;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Orientacija į pacientą;
  • Noras nuolat tobulėti ir mokytis.

Siūlome

  • Papildomus priedus prie atlyginimo pagal įmonėje galiojančią motyvacijos politiką;
  • Darbą pamainomis pagal iš anksto suderintą grafiką, galimas nepilnas darbo krūvis;
  • Galimybę mokytis ir tobulėti (kursai bendrovės lėšomis);
  • Draugišką ir palaikančią darbo aplinką;
  • Socialines garantijas;
  • Galimybę dirbti kituose padaliniuose (Lietuvoje turime 5 klinikas).
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 700 - 2200

Vietovė

    Šakiai, Marijampolės apskritis, Lietuva

Laikas

  • Ne visa darbo diena
  • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
Sandra Volungevičiūtė
862698399
Esame vieni pirmųjų, pradėję teikti privačias hemodializės paslaugas Lietuvoje.
Paslaugos teikiamos Marijampolėje, Druskininkuose, Vilkaviškyje, Lazdijuose ir Šakiuose.

Įmonės tinklalapishttp://www.hklinika.lt