2571
Technologas (-ė)
Dovaina, UAB

Darbo pobūdis

  • naujų gaminių technologinis paruošimas gamybai;
  • gamybos laikų ir medžiagų sunaudojimo normatyvų nustatymas;
  • gamybos įrengimų ir įrankių parinkimas, ruošimas, išbandymas, tobulinimas;
  • gaminių technologinės dokumentacijos ruošimas ir tobulinimas;
  • darbuotojų konsultavimas gamybos žaliavų parinkimo, gamybos technologijų, klausimais;
  • gamybos procesų nuolatinis tobulinimas ir efektyvumo didinimą;
  • technologinių procesų neatitikčių analizė, prevencinių priemonių rengimas;
  • gaminių savikainos skaičiavimas;
  • darbas su Monitor programa.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis arba aukštesnis techninis ar inžinerinis išsilavinimas;
  • technologinių gamybos procesų reikalavimų išmanymas;
  • technologinės dokumentacijos skaitymo ir interpretavimo įgūdžiai;
  • kruopštumas, atsakingumas, noras tobulėti technologinių procesų vystymo srityje;
  • įžvalgumas, atsakingumas, organizuotumas, nuoseklumas atliekant pavestas užduotis;
  • puikūs darbo kompiuteriu (MS Office, AutoCAD/Solidworks ir kt. programomis) įgūdžiai;
  • analitinis mąstymas, gebėjimas dirbti tiek individualiai, tiek komandoje.

Privalumai:
  • metalo apdirbimo, suvirinimo technologijų išmanymas;
  • patirtis dirbant su gamybos programa Monitor;
  • patirtis dirbant su buhalterine programa Pragma;
  • anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
  • rusų kalbos žinios žodžiu ir raštu.

Įmonė siūlo

  • darbą nuo pirmadienio iki penktadienio, darbo laiką nuo 8:00 iki 16:30;
  • tapti komandos dalimi ir dirbti su profesionaliu, aukštos kvalifikacijos ir bendradarbiaujančiu kolektyvu;
  • puikias darbo sąlygas (laisvą dieną gimtadienio proga);
  • dirbti dinamišką, įdomų plataus profilio darbą su galimybe tobulėti;
  • kelti kvalifikaciją ir siekti profesinių aukštumų visomis kryptimis su komandos palaikymu;
  • Social activities, Team building;
  • transportas į/iš darbo įmonės lėšomis.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2095 - 2630

Papildoma informacija: Darbo užmokestis priklauso nuo kandidato kompetencijų ir darbo patirties.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Uolės g. 9 Dovainonys, Kaišiadorių r.

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 SolidWorks MS office Autocad Monitor
Kontaktinis asmuo
Julita Maciukevičienė
+370 699 06211
UAB Dovaina viena svarbiausių veiklos sričių nestandartinių gaminių, detalių, ruošinių ir konstrukcijų gamyba bei surinkimas.Nauja ir moderni įranga bei profesionali komanda užtikrina aukštą metalo gaminių kokybę, leidžia maksimaliai greitai atlikti tiek vienetinius, tiek didelio tiražo užsakymus bei ilgalaikius projektus. Turimi gamybiniai resursai leidžia greitai atlikti užsakymus ir išlaikyti aukštus kokybės standartus.Pagal individualius užsakymus projektuoja ir gamina įvairaus sudėtingumo nestandartinius gaminius, technologines linijas, transporterius, įvairių pramonės šakų įrenginius pritaikant pagal vietą ir paskirtį, automatizuojame gamybinius procesus.

Įmonės tinklalapishttps://dovaina.lt/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

MĖSININKAS (-Ė) 0.5 ETATO NAUJININKAI VILNIUJE
MAXIMA
Vilnius
€ 1140 – 1410
Galioja iki: 2024.05.10
SKALBYKLOS DARBUOTOJA (-AS) | TIK DARBO DIENOMIS, LAISVI SAVAITGALIAI!
BIURO
Vilnius
€ 1320 – 1320
Galioja iki: 2024.05.12
Gamybos meistras (-ė)
Veho Lietuva, UAB
Kaunas
€ 1200 – 3000
Galioja iki: 2024.05.23
Strateginio valdymo ir tvarumo skyriaus vadovas (-ė)
AB "Kelių priežiūra"
Kaunas
€ 4500 – 5000
Galioja iki: 2024.05.17
Operacijų (gamybos) vadovas (darbui Kaune)
Delta Executive Search&Consulting, UAB
Kaunas
€ 5800
Galioja iki: 2024.05.05
TEISININKAS (-Ė)