734
Veiklos palaikymo koordinatorė (-ius)
ORLEN Lietuva, AB

Darbo aprašymas:

· koordinuoti projektus susijusius su tvarumo tematika;
· bendradarbiauti su išorės bei vidaus klientais;
· stebėti bei analizuoti tvarumo rodiklius;
· pildyti bei teikti ataskaitas;
· rinkti, analizuoti ir sisteminti su tvarumo veikla susijusią informaciją, rengti dokumentaciją.

Siūlome:

· mėnesinį darbo užmokestį (bruto) iki 2116 EUR (konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją), kintamąją darbo užmokesčio dalį (iki 15 %);
· platų papildomų naudų paketą:
· nemokamą pervežimą autobusu į darbą / iš darbo (Mažeikiai Juodeikiai Mažeikiai);
· gyvybės ir sveikatos draudimus;
· darbdavio mokamas įmokas į darbuotojų pensinio kaupimo fondą;
· papildomas atostogų dienas;
· metinę priemoką, priklausančią nuo bendrovės veiklos rezultatų;
· sporto renginius darbuotojams, kalėdinius, vasaros renginius darbuotojams ir jų šeimos nariams;
· darbuotojų vaikų vasaros poilsio rėmimą;
· vidinės karjeros galimybes ir mokymus;
· nuolaidas degalams ir kitas papildomas naudas.

Reikalavimai:

· aukštasis išsilavinimas;
· mokėti lietuvių, anglų kalbas (C lygis) ir gebėti vartoti profesinėje srityje;
· sisteminis ir analitinis mąstymas;
· aktyvus domėjimasis tvarumo temomis - privalumas;
· teisės aktų reglamentuojančių tvarumo sritį išmanymas ir gebėjimas juos taikyti praktikoje - privalumas.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1460 - 2433

Papildoma informacija: mėnesinis darbo užmokestis (bruto) iki 2116 EUR (konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją) bei kintamoji darbo užmokesčio dalis (iki 15 %).

Vietovė

    Mažeikiai, Telšių apskritis, Lietuva
    Mažeikių g. 75, Juodeikiai

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 Duomenų analizė bendradarbiavimas dokumentų valdymas

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Taira Jakštienė
861620542
Akcinė bendrovė ORLEN Lietuva valdo vienintelę Baltijos šalyse naftos perdirbimo produktų gamyklą Mažeikių rajone, naftos tiekimo tinklą ir jūrinį naftos terminalą Būtingėje, taip pat krovos terminalą Mockavoje.
Bendrovė svarbiausia benzino ir dyzelino tiekėja Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Savo produkciją bendrovė taip pat eksportuoja į Vakarų Europą, JAV, Ukrainą ir kt. šalis.

Įmonės tinklalapishttp://www.orlenlietuva.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Data Analyst
Eleving Vehicle Finance, AS
Vilnius
€ 1900 – 2200
Galioja iki: 2024.05.12
Projektų vadovas / -ė
LINPRA
Vilnius
€ 3000
Galioja iki: 2024.05.07
Data Analyst for Market Statistics & BI
Nasdaq Vilnius Services, UAB
Vilnius
€ 2800 – 3300
Galioja iki: 2024.05.03
Inžinierius (-ė) - sąmatininkas (-ė)
Ruffus, UAB
Vilnius
€ 1897 – 2455
Galioja iki: 2024.05.18
Vendor Cooperation Manager
„Citadele" bankas
Vilnius