420
Vyresnioji Inžinierė (-ius) (valdymo sistemoms)
ORLEN Lietuva, AB

Darbo aprašymas:

· atlikti Bendrovės valdymo sistemų (SCADA, PLC, DCS, ESD ir t.t.) programavimo darbus, techninės būklės ir eksploatacijos techninę priežiūrą, gedimų šalinimą;
· sudaryti organizacinių ir techninių priemonių planus;
· ruošti darbų atlikimo apimtis, numatyti atsarginių dalių poreikį ir inicijuoti jų pirkimą;
· organizuoti, koordinuoti, atlikti techninės priežiūros ir remonto darbus, kontroliuoti jų vykdymo eigą ir terminus; priimti darbus iš vykdytojų, tikrinti atliktų darbų dokumentaciją;
· projektų automatizavimo dalies priežiūra, vykdymas, patikra, priėmimas;
· valdymo sistemų instrukcijų rengimas, atnaujinimas, papildymas.

Siūlome:

· mėnesinį darbo užmokestį (bruto) iki 2908 EUR (konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją) bei kintamąją darbo užmokesčio dalį (iki 15 %);
· platų papildomų naudų paketą:
· nemokamą pervežimą autobusu į darbą / iš darbo (Mažeikiai Juodeikiai Mažeikiai);
· gyvybės ir sveikatos draudimus; papildomas atostogų dienas;
· darbdavio mokamas įmokas į darbuotojų pensinio kaupimo fondą;
· metinę priemoką, priklausančią nuo bendrovės veiklos rezultatų;
· sporto renginius darbuotojams, kalėdinius, vasaros renginius darbuotojams ir jų šeimos nariams;
· darbuotojų vaikų vasaros poilsio rėmimą;
· vidinės karjeros galimybes ir mokymus;
· nuolaidas degalams ir kitas papildomas naudas.

Reikalavimai:

· aukštasis automatikos inžinerijos išsilavinimas, studijų metu išklausytas (baigtas) elektros energetikos modulis (kreditai) - būtų privalumas;
· mokėti lietuvių, anglų kalbas ir gebėti vartoti profesinėje srityje;
· gebėti organizuoti komandinį darbą;
· WinCC, System Platform SCADA sistemų patirtis/žinojimas būtų privalumas;
· Foxboro CCS, DeltaV, Centum VP DCS sistemų patirtis/žinojimas būtų privalumas;
· Triconex, DeltaV SIS, Prosafe RS ESD sistemų patirtis/žinojimas būtų privalumas;
· Gamintojų Siemens, Schneider PLC valdiklių patirtis/žinojimas būtų privalumas;
· gebėti skaityti sudėtingus brėžinius, schemas ir PLC programas (sukurtas IEC-61131-3 standarto programavimo kalbomis);
· gebėti analitiškai ir konceptualiai mąstyti, spręsti su veikla susijusius inžinerinius, techninius klausimus bei taikyti praktikoje pažangias darbo iniciatyvas;
· OPC, SQL išmanymas būtų privalumas;
· B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2200 - 3340

Papildoma informacija: iki 2980 EUR (bruto) (konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją) bei kintamoji darbo užmokesčio dalis (iki 15 %).

Vietovė

    Mažeikiai, Telšių apskritis, Lietuva
    Mažeikių St. 75, Juodeikiai village

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 SCADA PLC DCS ESD Automatika

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Taira Jakštienė
+37061620542

Įmonės tinklalapishttp://www.orlenlietuva.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Inžinierius (-ė) - sąmatininkas (-ė)
Ruffus, UAB
Vilnius
€ 1897 – 2455
Galioja iki: 2024.05.18
MyBee Sales Assistant
Modus Mobility
Vilnius
€ 1400 – 1700
Galioja iki: 2024.05.12
Data Analyst
Eleving Vehicle Finance, AS
Vilnius
€ 1900 – 2200
Prekių priežiūros vadybininkas (-ė)
Litradės Didmena, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2200
Galioja iki: 2024.05.19
Cash Management Specialist (Lėšų valdymo specialistas (-ė) )
Worldline Lietuva, UAB
Vilnius
€ 1600 – 1680
Galioja iki: 2024.05.03
Sales Manager
Boehringer Ingelheim
Vilnius
€ 5000
Galioja iki: 2024.05.16