2114
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
Dekoracijų sustatytojas (-a)

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras kviečia į savo komandą
Dekoracijų sustatytojus (-as)

Darbo pobūdis:

  • Dekoracijų statymas spektaklių ir repeticijų metu pagal spektaklio veiksmą.
  • Dekoracijų būklės kontroliavimas.
  • Profilaktinis dekoracijų remontas.
  • Dekoracijų pakrovimas ir iškrovimas, vykstant ir grįžus iš gastrolių.
  • Sunkių muzikos instrumentų ir kitos technikos pernešimas teatro patalpose.
  • 6 darbo dienų savaitė (poilsio diena pirmadienis), darbas pamainomis.

Reikalavimai:

  • Ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas ir (ar) įgyta profesinė kvalifikacija.
  • Valstybinės kalbos pagrindai.
  • Atsakingumas, pareigingumas, noras ir sugebėjimas dirbti komandoje.
  • Galėjimas dirbti aukštyje, nešti ir kelti dekoracijas.

Mes siūlome:

  • Darbo užmokestis (priklausomai nuo kandidato išsilavinimo ir patirties) nuo 1142 iki 1256 eurų (neatskaičius mokesčių). Papildomai mokama už naktinį darbą, viršvalandžius bei darbą švenčių dienomis.
  • Įdomų, atsakomybės reikalaujantį darbą kūrybingoje Teatro komandoje.

Motyvacinį laišką ir CV siųsti iki 2024 m. balandžio 18 d.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1142 - 1256

Papildoma informacija: Papildomai mokama už naktinį darbą, viršvalandžius bei darbą švenčių dienomis.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis

Įgūdžiai

 Panašaus darbo patirtis

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Gintaras .

Įmonės tinklalapishttp://www.opera.lt/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Mechanikos komponentų inžinierius (-ė) – surinkėjas (-a)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1600 – 2500
Galioja iki: 2024.05.04
Lazerių testuotojas (-a) (APMOKOME)
Vilnius
Galioja iki: 2024.05.22
Reklamos gamybos darbuotojas (-a)
Idėjos grafika, UAB
Vilnius
€ 1898 – 2455
Galioja iki: 2024.05.11
Virėja (-s)
BURBULIUKAS IR CO, UAB
Vilnius
€ 1250 – 1400
Galioja iki: 2024.04.28
Personalo administratorius (-ė)
Nacionalinis bendrųjų funkcijų centras
Vilnius