689
Parduotuvės vadovas/-ė, "H&M" PC Akropolis Šiauliuose - laikina pozicija
H & M Hennes & Mauritz, UAB

Darbo aprašymas:

"H&M" parduotuvių vadovai įkvepia ir motyvuoja žmones siekti puikių rezultatų. Visi mūsų sėkmingi parduotuvių vadovai turi puikius lyderystės įgūdžius, aštrų žvilgsnį į verslą ir aistrą klientų aptarnavimo sričiai. Skatinami asmeninio polėkio, jie puikiai lavina ir įkvepia kitus.

Jūsų atsakomybės būtų šios:
• Užtikrinti puikų tiesioginį ir netiesioginį klientų aptarnavimą parduotuvėje;
• Kontroliuoti pardavimų rezultatus ir biudžeto vykdymo lygį, siekiant optimizuoti pelną;
• Užtikrinti aukštus prekių pristatymo, akcijų įgyvendinimo, kampanijų vykdymo, atsargų valdymo standartus;
• Darbuotojų samdymas, mokymas ir tobulinimas, taip pat personalo pokyčių ir paaukštinimų planavimas komandoje;
• Užtikrinti, kad visos procedūros, susijusios su darbo laiko planavimu, pinigų srautais, prekių pristatymais ir darbuotojų bei prekių sauga, atitiktų aukščiausius standartus.

Reikalavimai:

Mes tikime, kad esate į pardavimus orientuotas, socialus, atviras, komunikabilus ir ambicingas komandos žaidėjas, kupinas veržlumo ir optimizmo
ir tuo pačiu:
·        Turite komandos valdymo ir darbo prekyboje/pardavimuose patirties;
·        Esate ambicingas ir orientuotas į rezultatus, taip pat turite teigiamą požiūrį;
·        Įkvepiančiai bendraujate su komanda, užtikrinant sklandų informacijos srautą;
·        Puikiai organizuojate savo ir kitų darbus, kas leidžia puikiai susidoroti su daugybe pareigų ir greitu darbo tempu;
·        Gebate nusistatyti prioritetus ir planuoti ilgalaikius bei trumpalaikius veiksmus;
·        Gebate įvertinti ir tobulinti savo paties ir komandos veiklą, siekiant tikslų ir rezultatų,
·        Puoselėjate analitinį ir strateginį mąstymą;
·      Gebate bendrauti žodžiu ir raštu anglų kalba;
.      Turite galimybę dirbti vakarais bei savaitgaliais.

Papildoma informacija:

Vadovo pozicija yra laikina - pavadavimas motinystės atostogų metu. Aplinkybėms pasikeitus, bus peržiūrima.

Papildomos naudos visame pasaulyje

Visiems H&M Group darbuotojams siūlome išskirtines papildomas naudas ir plačias tobulėjimo galimybes visame pasaulyje. Visi mūsų darbuotojai gauna darbuotojo nuolaidų kortelę, kuria galima naudotis visuose H&M Group prekių ženklų parduotuvėse, apsiperkant parduotuvėse ir internetu. Nuolaida taikoma šiems prekių ženklams: H&M (įskaitant ir Beauty bei Move skyrius), COS, Weekday, Monki, H&M HOME, & Other Stories, ARKET bei Afound.

Taip pat gausite:
•   25 % nuolaidą visose H&M grupei priklausančiose parduotuvėse
•   Privatų sveikatos draudimą, po bandomojo laikotarpio
•   Papildomus asmeninius nuolaidų kuponus
•   Rekomendacijų programos premijas
•   Lankstų darbo grafiką.

Be papildomų naudų visame pasaulyje, visose mūsų vietinėse rinkose siūlomos įvairios konkurencingos privilegijos ir lengvatos. Atkreipkite dėmesį, kad vietinės privilegijos ir lengvatos gali skirtis, priklausomai nuo darbo pobūdžio ir šalies.

Įtrauktis ir įvairovė
H&M yra H&M Group dalis. Visa H&M Group yra pasiryžusi kurti ir išlaikyti įtraukias, įvairias ir sąžiningas darbo vietas visoje organizacijoje. Mūsų komandas sudaro įvairūs žmonės, kurie dalijasi ir derina savo žinias, patirtį ir idėjas. Įvairialypė darbo jėga lemia teigiamą poveikį iššūkių sprendimui, padeda priimti sprendimus ir nuspręsti ar mūsų tikslai pasiekiami ir nulemia tai, kaip renkamės bendrauti su kolegomis ir klientais visame pasaulyje. Todėl atsižvelgiame į visus įvairovės aspektus įdarbinimo procese.
Siekiame užtikrinti sąžiningą ir vienodą įdarbinimo procesą, todėl maloniai prašome prie paraiškos nepridėti motyvacinio laiško, nes juose dažnai pateikiama informacija, galinti lemti netyčinį šališkumą.

Apie įmonę
H&M tai mados prekės ženklas, kuriame atrasite ne tik naujausias tendencijas bet ir pasisemsite įkvėpimo. Nuo madingų drabužių ir unikalių bendrų kolekcijų su dizaineriais iki būtiniausių drabužių už prieinamą kainą. Mūsų verslo idėja mada ir kokybė už geriausią kainą, tvaresniu būdu. Sužinokite daugiau apie H&M čia: Learn more about H&M | H&M Careers (hm.com)
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1760

Papildoma informacija: Plius priedai vadovų komandai, pasiekus nustatytus verslo rodiklius.

Vietovė

    Šiauliai, Šiaulių apskritis, Lietuva
    Aido g. 8

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis
  • Terminuota sutartis
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 Analitiniai įgūdžiai Gebėjimas mokytis bendradarbiavimas Orientuotas į klientą Komunikabilus vadovavimas komandai Sprendimų priėmimas Komandinis darbas lyderystė komandos valdymo įgūdžiai anglų kalbos įgūdžiai Atsakingas anglų

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Milda Tamulione
Ar Tu pasiruošęs į klientą orientuotam, kupinam veiksmo darbui pačioje mūsų kompanijos širdyje? Rask savo vietą sparčiai besikeičiančioje aplinkoje, kur Tu kursi palankiausią apsipirkimo patirtį ir klientui suteiksi geriausią aptarnavimą pasauliniame mados tinkle. Mes siūlome darbą ten, kur kiekviena diena yra nuotykis ir kur Tavo asmeninis augimas bei tobulėjimas yra toks pats svarbus kaip ir mūsų verslas.

UAB "H & M Hennes & Mauritz"

"Hennes & Mauritz" (sutrumpintai "H&M") yra tarptautinė mažmeninės prekybos mados gaminiais kompanija, įkurta 1947 m. Vesterose, Švedijoje. Kompanijai šiuo metu priklauso daugiau nei 4100 parduotuvių, kurios veikia 62-iose pasaulio šalyse.

Įmonės tinklalapishttp://www.hm.com/lt/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Office space manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2800 – 3550
Galioja iki: 2024.05.05
Medical & Sales Representative, Dermatological Beauty
LOREAL Baltic SIA
Klaipėda
€ 1900 – 2050
Galioja iki: 2024.05.17
Vendor Cooperation Manager
„Citadele" bankas
Vilnius
€ 3000 – 4000
Galioja iki: 2024.05.15
Product manager
Vilnius
€ 3200 – 3700
Product Manager (Savings and Investment Business Development)
Vilnius
€ 3500 – 4000
Galioja iki: 2024.05.11
Accountant/Budget Analyst
JAV ambasada Lietuvoje
Vilnius
€ 2276 – 3074
Galioja iki: 2024.05.06