1347
KĮ Lietuvos simfoninis pučiamųjų orkestras
Vadovo pavaduotojas (-a)

Koncertinė įstaiga Lietuvos simfoninis pučiamųjų orkestras kviečia prisijungti į savo komandą! Norite tapti jaunatviško ir veržlaus kolektyvo dalimi? Jus kviečia vienas perspektyviausių pučiamųjų orkestrų Baltijos šalyse.

Darbo pobūdis:

  • Koncertinės įstaigos atstovavimas santykiuose su kitomis įstaigomis, organizacijomis bei fiziniais asmenimis;
  • Koncertinės įstaigos koncertinės veiklos planavimas;
  • Koncertinės įstaigos užsienio šalių partnerių paieškos inicijavimas ir koordinavimas;
  • Tarptautinių bendradarbiavimo sutarčių sudarymas, plėtojimas bei jų įgyvendinimas;
  • Tarptautinių projektų rengimas ir kt.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis su magistro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintas humanitarinių mokslų studijų srities išsilavinimas (privalumas scenos menai; darbo patirtis koncertinėse įstaigose);
  • Turėti ne mažesnę kaip dviejų metų vadovaujamo darbo patirtį;
  • Anglų kalbos mokėjimas ne žemesniu kaip B2 lygiu žodžiu ir raštu, kitos užsienio kalbos mokėjimas (vokiečių, prancūzų) būtų privalumas;
  • Dokumentų apskaitos ir tvarkymo taisyklių išmanymas;
  • Lietuvos Respublikos įstatymų, Vyriausybės nutarimų, kitų teisės aktų, reglamentuojančių biudžetinių įstaigų veiklą ir valdymą bei profesionaliojo scenos meno veiklos, išmanymas.

Siūlome:

  • Darbo užmokestį (priklausomai nuo kandidato išsilavinimo ir patirties) nuo 3300 Eur (neatskaičius mokesčių);
  • Dinamišką darbą aktyvioje ir kūrybingoje koncertinės įstaigos komandoje;
  • Tobulėti skatinančią darbo aplinką bei galimybes;
  • Galimybę dirbti su žymiais Lietuvos bei užsienio atlikėjais.

Prašome pateikti:

  • Prašymą leisti dalyvauti konkurse;
  • Gyvenimo aprašymą;
  • Motyvacinį laišką;
  • Užpildytą pretendento anketą.

Pretendentų dokumentai priimami iki 2024 m. kovo 30 d.

Pretendentų atrankos būdas pokalbis ir praktinė užduotis.
Susisieksime tik su atsirinktais kandidatais, kurie labiausiai atitiks keliamus reikalavimus.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai:
Erika Radlinskė, tel. +370 671 09110, el. p. info@lspo.lt.

Papildoma informacija:

Prašymą leisti dalyvauti konkurse ir pretendento anketą rasite www.lspo.lt.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3300

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    T. Ševčenkos g. 19A

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Terminuota sutartis

Įgūdžiai

 Sprendimų priėmimas Punktualumas Atsakingumas Dokumentų valdymas Kompiuterinis raštingumas

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Erika Radlinskė
+370 5 2138368
Lietuvos simfoninis pučiamųjų orkestras - universalus ir atviras kolektyvas, atliekantis įvairių žanrų ir stilių muziką. Siekis išlikti moderniu, šiuolaikišku ir veržliu kolektyvu atsispindi tarpdisciplininėje koncertinių programų kryptyje gretinami sceniniai žanrai: teatras, modernusis šokis ir kt. Nuolat ieškantis naujų formų, orkestras glaudžiai bendradarbiauja ir su lietuvių bei užsienio kompozitoriais, užsakomi nauji kūriniai, įgyvendinami muzikos leidybos, edukaciniai projektai, dirigentų seminarai, meistriškumo kursai.

Įmonės tinklalapishttps://www.lspo.lt/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Galioja iki: 2024.05.02
Sistemų analitikas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1930 – 2630
Galioja iki: 2024.05.11
Studijų Kokybės Koordinatorius (-ė)
Europos humanitarinis universitetas, VšĮ
Vilnius
€ 2600 – 2800
Galioja iki: 2024.04.30
Vyresnysis (-ioji) kredito pareigūnas (-ė)
Investicijų ir verslo garantijos, UAB
Vilnius