1890
360 Mind, UAB
Apskaitininkas (-ė)

360MIND yra skaitmeninius produktus kurianti įmonė, orientuota į savęs tobulinimo produktus.
Pagrindinis 360MIND komandos siekis skatinti asmeninį ir profesinį tų, kurie mus renkasi, augimą.

Darbo pobūdis:

Pirminių dokumentų suvedimas į apskaitos programą;
PVM deklaracijų pildymas;
VMI registrų pridavimas;
Pagalba ruošiant mėnesines ir metines finansines ataskaitas.

Reikalavimai:

Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas ekonomikos, verslo arba apskaitos srityje;
Geros MS Excel žinios;
Atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas;
Patirtis apskaitos srityje (privalumas).

Siūlome:

Konkurencingą atlyginimą;
Stabilų darbą patikimoje tarptautinėje įmonių grupėje;
Darbą nuotoliu arba įmonėje;
Galimybę tobulėti ir tobulinti savo profesines žinias;
Atlygis: 1200-2000 Eur gross.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200 - 2200

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Konstitucijos pr. 15
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 MS Excel Accounting Apskaita

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Greta Vaitkienė
Our Mission & Purpose

The fundamental drive of the 360 M team is to bolster the personal and professional growth of those who choose us. We do this by synthesizing empowering self-growth products that help our customers identify their behavioral patterns clearly.

Our products offer an in-depth analysis of these behaviors, making it virtually impossible for our customers to be unaware of the actions that contribute the most to their productivity, fulfillment, and ultimately, happiness.

We do not analyze without emotions. Our self-development products are intended to give life to a rescue plan that our customers can get solidly behind and leverage to build a path to becoming better versions of themselves.

We dont ever compromise on our values and beliefs, nor do we ever give up. It is only Mission Successful for us when it is Goals Achieved for our customers.

Įmonės tinklalapishttp:// https://360mind.io/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

BUHALTERĖ (-IS) (PARDAVIMŲ APSKAITA)
Ignitis Group
Vilnius
€ 1597 – 2396
Galioja iki: 2024.05.13
Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Galioja iki: 2024.05.02
Sistemų analitikas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1930 – 2630
Galioja iki: 2024.05.11
Junior Financial Operations Analyst
ArcaPay
Vilnius