371
PZU Lietuva gyvybės draudimas
Verslo klientų (B2B) pardavimų projektų vadovas (-ė) Kaune

Reikalavimai

·       Patirtis verslo klientų pardavimų srityje (privalumas - draudimo ar finansų srityje).
·       Geri bendravimo ir derybų įgūdžiai, gebėjimas užmegzti ilgalaikius santykius su klientais.
·       Ambicingas požiūris, siekiant pranokti pardavimų tikslus ir įveikti iššūkius.
·       Gebėjimas efektyviai organizuoti savo darbo laiką ir valdyti pardavimus.
·       Orientacija į rezultatus.

Darbo pobūdis

·Profesionalus gyvybės draudimo produktų bei finansinių sprendimų verslo klientams pardavimas, jų konsultavimas.
·Aktyvi naujų klientų paieška ir ryšių su esamais palaikymas.
·Klientų poreikių analizė ir geriausių draudimo sprendimų pasiūlymas, sutarčių rengimas ir pasirašymas.
·Bendradarbiavimas su vadovais planuojant ir organizuojant darbą.

Mes Jums siūlome

· Konkurencingą atlyginimą ir skatinančią motyvacinę sistemą, įskaitant premijas už pasiekimus.
· Palaikymą ir mokymus, siekiant tobulėti ir plėtoti savo karjerą draudimo sektoriuje.
· Galimybę dirbti su profesionalia komanda bei įgyti reikiamą patirtį ir žinias.
· Prieigą prie išplėstinės verslo klientų duomenų bazės su kontaktais, taip pat bendradarbiavimą su įvairiomis verslo bendruomenėmis lengvai potencialių verslo klientų paieškai.
· Galimybę teikti rinkoje unikalius sprendimus verslo klientams, siekiant įgyvendinti unikalius jų poreikius ir tikslus.
· Visus reikalingus įrankius ir modernią darbo vietą A klasės biure, užtikrinančią patogų ir efektyvų darbą.

Duomenų apsauga

Kandidatuodamas (-a) į šią poziciją, kandidatas (-ė) sutinka, jog jo (jos) atsiųstas gyvenimo aprašymas (CV) / motyvacinis laiškas ir jame (juose) esantys asmens duomenys bus naudojami tik UAB PZU Lietuva gyvybės draudimas vykdomos atrankos procesui. Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi ir saugomi iki atrankos proceso pabaigos, bet ne ilgiau kaip 1 m. Su privatumo politika atrankų procese galite susipažinti: https://pzu.lt/privatumo-politika-atranku-procese

Lygių galimybių politika

UAB PZU Lietuva gyvybės draudimas yra lygias galimybes puoselėjantis darbdavys, kuris užtikrina vienodas galimybes kandidatams ir darbuotojams. Taip pat Bendrovė netoleruoja jokių tiesioginės ar netiesioginės diskriminacijos formų.
Su lygių galimybių politika galite susipažinti čia: https://pzu.lt/apie-mus/informacija-apie-tvaruma
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200

Papildoma informacija: plius motyvuojančios premijos už pasiektus pardavimų rezultatus. Konkretus atlyginimo dydis priklauso nuo kandidato kompetencijos ir darbo patirties.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Savanorių pr. 363A, Kaunas
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Gebėjimas mokytis bendradarbiavimas Orientuotas į klientą Bendravimas Puikūs bendravimas, vykdymo įgūdžiai

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
PZU Lietuva gyvybės draudimas, UAB
99999
UAB PZU Lietuva gyvybės draudimas gyvybės draudimo paslaugas teikianti bendrovė, įkurta 2001 metais, kaip PZU prekės ženklo atstovė Lietuvoje.
Esame gyvybės draudimo ekspertai - gerai žinomas prekės ženklas, kurio sėkmės receptas - mūsų visų žinių ir patirties pasitelkimas bei nuolatinės pastangos tobulėti. Žengiame koja kojon su nuolat besikeičiančiu pasauliu, žvelgiame į ateitį ir visada džiaugiamės naujomis idėjomis.
Jeigu esate savo srities profesionalas, nestokojate motyvacijos, ieškote erdvės gilinti savo žinias ir nebijote iššūkių tuomet mūsų kompanija kaip tik Jums. Kurkite savo sėkmės istoriją kartu su mumis!

Įmonės tinklalapishttp://www.pzu.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Vizualistas (-ė) "H&M" parduotuvėje Vilniuje, pilnas etatas
H & M Hennes & Mauritz, UAB
Vilnius
€ 1260
Galioja iki: 2024.05.11
Komercijos Vadovas Gamybos įmonėje
PRIMUM ESSE klientas
Kaunas
€ 5000 – 6500
Galioja iki: 2024.05.05
Verslo klientų projektų vadybininkas(-ė)
Felit, UAB
Kaunas
€ 1850
Galioja iki: 2024.05.17
Sales Representative
CVO Recruitment, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2200
Galioja iki: 2024.05.16
Sales specialist
SOL BALTICS OU Lietuvos filialas
Vilniaus apskritis