1538
Buhalteris-(ė)
Ruptela, UAB

APIE MUS

Mes Ruptela! Transporto telematikos įmonė, kurianti visapusius transporto valdymo sprendimus, kuriuos sudaro GPS sekimo įrenginiai ir realaus laiko transporto stebėjimo ir kontrolės sistema TrustTrack. Kuriame ir gaminame visas sprendimo dalis patys, todėl galime užtikrinti aukščiausią kokybę ir geriausius rezultatus.

Esame sparčiai auganti įmonė su į klientus orientuota organizacijos kultūra. Nuolat kuriame transporto valdymo sprendimus įmonėms, kurios siekia optimizuoti transporto parko išlaidas. Visapusį transporto valdymo sprendimą sadaro GPS sekimo įrenginai, realaus laiko transporto stebėjimo ir kontrolės sistema TrustTrack, techninės pagalba bei ryšys.

Komandoje puoselėjamos trys pagrindinės vertybės drąsa, rūpestingumas bei darnus vystymasis skatina mus judėti į priekį kaip asmenybes bei profesionalus, kurie padeda klientams efektyviau valdyti jų verslo procesus bei plėsti veiklos sritis

ATSAKOMYBĖS

  • Atsargų, mokėtinų sumų ir kaupiamoji apskaita;
  • PVM apskaita ir atskaitomybė institucijoms;
  • Inventorizacija;
  • Konsultuoti ir palaikyti kitas suinteresuotas šalis atsakomybės srityje;
  • Dalyvavimas papildomuose projektuose;
  • Kitų pavestų užduočių vykdymas;

REIKALAVIMAI

  • Bent 2 metų buhalterijos patirtis.
  • VAS standartų žinios.
  • Geros buhalterinės žinios, vietiniai įstatymai ir teisės aktai.
  • Mokėjimas laikytis terminų ir geri organizaciniai įgūdžiai.
  • Komunikacijos, problemų sprendimo, analitiniai ir planavimo įgūdžiai.

SIŪLOME

Draugišką ir profesionalią daugiakultūrė aplinką; Priemonės jūsų tobulėjimui: konferencijas, atitinkamus mokymus, dirbtuves, komandos formavimo veiklos; Motyvacinis paketas ir papildomas sveikatos draudimas; kava, arbata, vaisiai ir kiti nemokami užkandžiai ofise, skirtingos poilsio patalpos ir veiklos; Galimybė dirbti iš namų.

Siūlomas atlyginimas yra nuo 1900 iki 2800 EUR (bruto) per mėnesį. Kadangi Ruptela yra vienodų galimybių darbo vieta, kandidatui siūlomas atlyginimas bus pagrįstas kvalifikacijomis, kompetencijomis ir profesine patirtimi.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1900 - 2800

Papildoma informacija: - Sveikatos draudimas po bandomojo laikotarpio - Nemokami užkandžai ofise - Automobilio stovėjimo aikštelė - Papildomos partnerių nuolaidos

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Perkūnkiemio g. 6
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Apskaita

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Gabriele Kasteckaite
We are a fast-growing and customer-centric company with big ambitions. Our vision is to be among Top40 companies in transport telematics aftermarket globally by 2022.
We had started our journey back in 2007 when Andrius Rupšys founded Ruptela.
Since then we have grown from a team of 3 people to a team of over 280 people. From local business to an international company with customers in 127 countries.
Today, we develop, design and manufacture hardware, firmware and software products for fleet management and GPS tracking. We provide ready-to-use telemat...

Įmonės tinklalapishttps://www.ruptela.com/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Buhalteris
Staticus, UAB
Vilnius
€ 2500 – 3200
Galioja iki: 2024.05.05
Accountant (Payroll)
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 2600 – 2900
Galioja iki: 2024.05.14
Vyr. buhalteris (-ė)
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 3305 – 4132
Galioja iki: 2024.05.08
Vyr. Buhalteris (-ė)
Baltic accounting experts, UAB
Vilnius
€ 1900 – 3000
Galioja iki: 2024.05.09
Vyr. buhalterė (-is)
CV-online klientas
Vilnius