1000
Mega Baltic, UAB
Eksporto projektų vadovas (-ė)

Ieškome energingo Eksporto projektų vadovo (-ės) darbui su nealkoholiniais gėrimais ir kitais maisto produktais.
Darbo pobūdis:
  • Aktyvus eksporto pardavimų vystymas, naujų rinkų, pardavimo kanalų ir klientų paieška;
  • Glaudžių santykių su eksporto klientais palaikymas ir bendradarbiavimo plėtojimas;
  • Pardavimo strategijos ir rinkodaros planavimas ir įgyvendinimas;
  • Užsakymų vykdymo, krovinių logistikos ir dokumentacijos kontrolė;
  • Bendradarbiavimas su gamybos padaliniu;
  • Konkurencinės aplinkos stebėjimas ir analizė;
  • Dalyvavimas ir įmonės atstovavimas tarptautinėse parodose;
Reikalavimai:
  • Ne mažesnė nei 2 metų pardavimų patirtis su užsienio rinkomis (pageidautina FMCG sektoriuje);
  • Geras angų kalbų mokėjimas žodžiu ir raštu;
  • Verslo raštvedybos išmanymas;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Orientacija į rezultatą, puikūs bendravimo, organizaciniai, derybiniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas greitai priimti sprendimus, loginis mąstymas, savarankiškumas ir atsakingumas.
Privalumai:
  • Rusų kalbos mokėjimas.
Mes siūlome:
  • Motyvuojančią nuo rezultatų priklausančią atlyginimo sistemą;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas;
  • Geras darbo sąlygas.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 4000

Papildoma informacija: dalį atlyginimo sudaro bonusai priklausomai nuo darbo rezultatų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
H R

Įmonės tinklalapishttp://megabaltic.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Vizualistas (-ė) "H&M" parduotuvėje Vilniuje, pilnas etatas
H & M Hennes & Mauritz, UAB
Vilnius
€ 1260
Galioja iki: 2024.05.11
Komercijos Vadovas Gamybos įmonėje
PRIMUM ESSE klientas
Kaunas
€ 5000 – 6500
Galioja iki: 2024.05.05
Komandos vadovas (-ė) (B2C pardavimai)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2100 – 4000
Verslo klientų projektų vadybininkas(-ė)
Felit, UAB
Kaunas
€ 1850
Galioja iki: 2024.05.17
Sales Representative
CVO Recruitment, UAB