4289
Medicinos registratorė (0.25 -0.5 etato)
Antalgija, UAB

Privati klinika, teikianti gydytojų specialistų ir reabilitacijos paslaugas kviečia prisijungti!

Darbo pobūdis:
  • pacientų registravimas, jų konsultavimas rūpimais klausimais
  • skambučių priėmimas, vizitų registracija telefonu, internetu, elektroniniu paštu
  • glaudus bendradarbiavimas su specialistais
  • duomenų ataskaitų rengimas
  • kasos operacijų atlikimas
  • darbas pamainos principu pagal iš anksto suderintą grafiką.

Reikalavimai:
  • puikūs bendravimo įgūdžiai, pozityvus požiūris, noras padėti;
  • kruopštumas, atidumas, atsakingumas, siekis tobulėti;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • partirtis marketinge būtų privalumas.
  • anglų kalbos žinios (galimybė susikalbėti).

Siūlome:
  • malonią darbo aplinką ir draugišką kolektyvą,
  • galimybę tobulėti,
  • visas socialines garantijas,
  • atlyginimą, kuris priklauso nuo patirties, darbo rezultatų ir auga kartu su Jumis
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 532 - 1062

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Ne visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Mindaugas .

Kaune įsikūrusi reabilitacijos ir fizioterapijos klinika Antalgija teikia modernų, efektyvų ir individualų gydymą pacientams, ieškantiems patikimų reabilitacijos paslaugų.

Įmonės tinklalapishttps://www.antalgija.lt/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Esamų klientų pardavimų vadybininkas (-ė) Kaune
ERGO Insurance SE Lietuvos filialas
Kaunas
€ 1500 – 3600
Galioja iki: 2024.05.08
KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (-Ė)
Creditonline, UAB
Kaunas
€ 1500 – 2500
Galioja iki: 2024.05.15
Konsultacijų centro konsultantas (-ė) Kaune (Terminuota darbo sutartis)
Registrų centras, VĮ
Kaunas
€ 1270 – 1780
Biuro / administracijos vadovė (-as)
Personalo sprendimai, UAB
Kaunas
€ 2600 – 3000
Galioja iki: 2024.05.18
Lygių galimybių koordinatoriaus pareigoms eiti (0,5 et. krūviu)
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Kaunas
€ 1133 – 1700
Galioja iki: 2024.05.11
Valymo operatorius (-ė) spec. valymo darbų komandoje
TOP CLEAN, UAB
Kaunas
€ 1700 – 2460