296
Užsakymų komplektuotojas (-a) šaldytuvo zonoje (naujame logistikos centre Lentvaryje)
Lidl Lietuva, UAB

Įžanga

Ieškome užsakymų komplektuotojų prisijungti prie naujai atidaromo LIDL logistikos centro Lentvaryje, Vilniuje!

Apie 2-3 mėnesius darbuotojams suteiksime išsamius apmokymus logistikos centre Kaune (transportas bus suteikiamas).

Kilus klausimų dėl kandidatavimo proceso, kreiptis 8 800 800 50 arba noriudirbti@lidl.lt

Darbo pobūdis

  • Darbo laikas 09:00 – 18:00val.
  • Prekių surinkimas bei paruošimas pakrauti ir išvežti į parduotuves
  • Padėklų ir pakuočių ženklinimas
  • Grąžinamų prekių priėmimas ir tikrinimas

Reikalavimai kandidatui

  • Logistikos ir sandėliavimo darbo patirtis
  • Geras fizinis pasirengimas
  • Noras dirbti prekybos srityje

Siūlome

  • Fiksuotą atlyginimą nuo 972 €/mėn. į rankas. Kartu su priedais atlyginimas siekia nuo 1004 €/mėn. į rankas.
  • Darbą slenkančiu grafiku (kiekvieną savaitę poilsio dienos skirtingomis savaitės dienomis ir bent vienas pilnas laisvas savaitgalis per mėnesį)
  • LIDL dovanų korteles
  • 50 eurų vertės kuro kortelė (pasibaigus įdirbiui Kaune)
  • Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius
  • Karjeros galimybes
  • Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sveikatos priemones
  • Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams
  • Vaisius, užkandžius ir arbatą
  • Laisvadienius per didžiąsias metų šventes: Šv. Kalėdas, Naujuosius Metus, Šv. Velykas
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1510 - 1665

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis
Kontaktinis asmuo
Personalo Skyrius

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://karjera.lidl.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Sezoninis darbas Kaune, Pramonės g. (pilnu ir nepilnu etatu)
Kaunas
€ 1135 – 1305
Galioja iki: 2024.05.15
Savitarnos kasų konsultantas (-ė) Vilniuje (J. Tiškevičiaus g.) (galimybė dirbti 0,75 etatu)
Vilnius
€ 1225 – 1950
Darbo teisės specialistas (-ė)
Vilnius
€ 2440 – 2580
Galioja iki: 2024.05.24
Mokesčių konsultantas (-ė)
Vilnius
€ 2280 – 2580
Galioja iki: 2024.05.25
Sandėlininkas (-ė)
Mega Baltic, UAB
Vilnius
€ 1500
Galioja iki: 2024.05.09
Reklamos skyriaus vadovas (-ė)
Vilnius
€ 3045 – 3830
Galioja iki: 2024.05.17