306
Lidl Lietuva, UAB
Užsakymų komplektuotojas (-a) vaisių ir daržovių zonoje(darbas naujame logistikos centre Lentvaryje)

Įžanga

Ieškome užsakymų komplektuotojų prisijungti prie naujai atidaromo LIDL logistikos centro Lentvaryje, Vilniuje!
Apie 2-3 mėnesius darbuotojams suteiksime išsamius apmokymus logistikos centre Kaune (transportas bus suteikiamas).

Kilus klausimų dėl kandidatavimo proceso, kreiptis 8 800 800 50 arba noriudirbti@lidl.lt

Darbo pobūdis

•   Prekių surinkimas bei paruošimas pakrauti ir išvežti į parduotuves
•   Padėklų ir pakuočių ženklinimas
•   Grąžinamų prekių priėmimas ir tikrinimas

Reikalavimai kandidatui
  • Darbo laikas 16:00 01:00val.
  • Prekių surinkimas bei paruošimas pakrauti ir išvežti į parduotuves
  • Padėklų ir pakuočių ženklinimas
  • Grąžinamų prekių priėmimas ir tikrinimas

Siūlome

•   Fiksuotą atlyginimą nuo 1535 €/mėn. neatskaičius mokesčių. Kartu su priedu atlyginimas siekia nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių.
•   Darbą slenkančiu grafiku (kiekvieną savaitę poilsio dienos skirtingomis savaitės dienomis ir bent vienas pilnas laisvas savaitgalis per mėnesį)
•   LIDL dovanų korteles
•   50 eurų vertės kuro kortelė (pasibaigus įdirbiui Kaune)
•   Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius
•   Karjeros galimybes
•   Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sveikatos priemones
•   Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
•   Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams
•   Vaisius, užkandžius ir arbatą
•   Laisvadienius per didžiąsias metų šventes: Šv. Kalėdas, Naujuosius Metus, Šv. Velykas

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1600 - 1665

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis
Kontaktinis asmuo
Personalo skyrius
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://karjera.lidl.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Konditeris – Chef Patissier
Olivia holding, UAB
Vilnius
€ 1897.43 – 2454.99
Galioja iki: 2024.04.28
Virėja (-s)
BURBULIUKAS IR CO, UAB
Vilnius
€ 1250 – 1400
Valytoja (-as) H&M parduotuvėje PLC MEGA
SOL BALTICS OU Lietuvos filialas
Kaunas
€ 480 – 510
Galioja iki: 2024.04.30
Pagalbinis virtuvės darbininkas (-ė)
Legal Officer (Client Onboarding)
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1760 – 2500
Galioja iki: 2024.05.11
Mokesčių konsultantas (-ė)
Vilnius
€ 2280 – 2580