2328
Naujų automobilių pardavimų vadovas (-ė)
Moller Auto, UAB

Moller Auto Savanoriai, oficialus Volkswagen atstovas Lietuvoje (Vaduvos g. 3, Vilnius), į savo komandą kviečia prisijungti:

NAUJŲ AUTOMOBILIŲ PARDAVIMŲ VADOVĄ (-Ę)

Reikalavimai kandidatams:

  • Praktinis automobilių pardavimo proceso ir finansinės verslo pusės išmanymas
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai, prisiimti atsakomybę ir vadovauti komandai
  • Gebėjimas kryptingai užtikrinti rezultatą
  • Puikūs tarpasmeniniai ir derybiniai įgūdžiai
  • Aukštasis išsilavinimas
  • Nepriekaištinga lietuvių kalba, geri anglų ir rusų kalbų įgūdžiai
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Pagrindinės atsakomybės:

  • Užtikrinti efektyvią naujų automobilių pardavimų skyriaus veiklą, augimą ir plėtrą
  • Kryptingai vadovauti ir ugdyti komandą, užtikrinti, kad būtų pasiekti pardavimų tikslai
  • Užtikrinti naujų automobilių pardavimo proceso organizavimą pagal Volkswagen gamyklos kokybės standartus
  • Išlaikyti aukštą klientų aptarnavimo kultūros ir kokybės lygį
  • Išmanyti automobilių rinkos tendencijas, reguliariai atlikti rinkos analizę
  • Skatinti klientų lojalumą Moller Auto ir Volkswagen prekės ženklui Lietuvoje
  • Patenkinti klientų poreikius, atstovybės bei gamintojų interesus

    Prisijunk prie Moller Auto komandos! Mes siūlome:

    • Vertingą patirtį dirbant su didžiausiu automobilių prekybos tinklu regione – Moller Auto Baltics
    • Aistringą, profesionalią ir palaikančią komandą, geras darbo sąlygas
    • Į aukščiausius standartus orientuotą įmonės darbo kultūrą
    • Puikias profesinio augimo galimybes tarptautinėje darbo aplinkoje
    • Atlygį nuo 4130 EUR (bruto), atsižvelgiant į kandidato profesinę patirtį
    • Priedus už pasiektus komandos rezultatus
    • Papildomų naudų krepšelį (gyvybės, nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimas, nuolaidos įsigyti bendrovės produktus ir teikiamas paslaugas, kitos naudos) pagal galiojančią įmonės politiką.

    Kandidatų paraiškų lauksime iki balandžio 21 d.

    Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 4130

    Vietovė

      Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
      Vaduvos g. 3, 02301, Vilnius

    Laikas

    • Visa darbo diena
    Kontaktinis asmuo
    Aušra Zvicevičienė

    Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

    Medicinos atstovas (-ė)
    Simplika
    Vilnius
    € 2750 – 3500
    Galioja iki: 2024.05.02
    Partnerysčių pardavimų lyderė (-is)
    Pitlane, UAB
    Vilnius
    € 3000 – 3100
    Galioja iki: 2024.05.09
    Pardavimų komandos vadovas Vilniuje
    TELE2, UAB
    Vilnius
    € 2100 – 4000
    Komercijos Vadovas Gamybos įmonėje
    PRIMUM ESSE klientas
    Kaunas
    € 5000 – 6500
    Galioja iki: 2024.05.05
    Tyrimų ir vidaus kontrolės skyriaus vyr. specialistas (-ė)
    Registrų centras, VĮ
    Vilnius