423
Lidl Lietuva, UAB
Sekretoriato specialistas (-ė) (Naujas logistikos centras Lentvaryje)

Įžanga

Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia 72 parduotuvės ir paskirstymo centras Kaune.

Šiuo metu prie savo komandos kviečiame prisijungti Sekretoriato specialistą (-ę) (Naujas logistikos centras Lentvaryje).

Darbo pobūdis
  • Asistavimas vadovams
  • Vadovo dienotvarkės koordinavimas
  • Dalykinių susitikimų, renginių organizavimas
  • Efektyvus informacijos srautų valdymas ir sisteminimas
  • Prezentacijų, dokumentų rengimas
  • Sklandžios vidinės komunikacijos užtikrinimas
  • Sekretoriato užduočių vykdymas (skambučių priėmimas, korespondencijos paskirstymas, komandiruočių organizavimas)

Reikalavimai kandidatui
  • Anglų kalbų žinios (B1 ir aukštesnis lygis)
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office)
  • Organizaciniai gebėjimai, greita orientacija
  • Administracinio darbo patirtis privalumas
  • Aukštasis išsilavinimas
  • Galimybė mokymosi metu dirbti logistikos centre Kaune (kelionės išlaidos bus kompensuojamos)

Siūlome
  • Įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje Top Employer Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
  • LIDL dovanų korteles
  • Privatų sveikatos draudimą
  • 300 eurų kompensaciją namų biuro baldams įsigyti
  • Anglų ir vokiečių kalbų kursus, bendrųjų kompetencijų ir profesinius mokymus
  • Karjeros galimybes Lietuvoje ir užsienyje
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams
  • Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
  • Šviežių vaisių pirmadienius, gaiviuosius ir karštuosius gėrimus biure
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1640 - 1910

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Teodoras Mindaugas Ramanauskas
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://karjera.lidl.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Personalo valdymo ir ugdymo vyresnysis specialistas
Administravimo specialistas (-ė) Personalo komandoje
Šiaulių bankas, AB
Vilnius
€ 1560 – 2340
Galioja iki: 2024.05.02
Žmonių ir kultūros vystymo skyriaus projektų vadovė (-as)
Regitra, VĮ
Vilnius
€ 2125 – 2550
Galioja iki: 2024.05.15
BIURO ADMINISTRAVIMO VADYBININKĖ (-AS)
Ignitis Group
Vilnius
€ 1472 – 2209
Galioja iki: 2024.04.30
Mokymų projekto vadovas (-ė)
Lietuvos paštas, AB
Vilnius
€ 1700 – 2000
Galioja iki: 2024.04.28
Personalo administratorius (-ė)
Nacionalinis bendrųjų funkcijų centras