587
Alliance for Recruitment
Pardavimų projektų vadovas (-ė)

Darbo aprašymas

  • Aktyviai dirbti su esamais klientais ir ieškoti naujų klientų (online, spaudos reklamos pardavimai)
  • Atidžiai ir dėmesingai analizuoti klientų poreikius bei formuoti juos atitinkančius pasiūlymus;
  • Užtikrinti tiek trumpalaikių, tiek ilgalaikių susitarimų įgyvendinimą;
  • Derėtis ir rasti abiems pusėms palankiausius sprendimus;
  • Bendrauti su kitų skyrių kolegomis įtraukiant juos į projektų įgyvendinimus, dalintis atsakomybėmis ir mėgautis komandiniais rezultatais;
  • Analizuoti konkurencinę aplinką;
  • Domėtis skaitmenine media rinka.

Reikalavimai

  • Sėkminga darbo patirtis tiesioginių B2B pardavimų srityje;
  • Skaitmeninių reklamos produktų pardavimo patirtis (privalumas);
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puikūs MS Excel įgūdžiai;
  • Anglų kalbos įgūdžiai (B1-B2);
  • Kūrybiškumas, iniciatyvumas, lankstumas;
  • Puikūs komunikaciniai, analitiniai bei derybiniai įgūdžiai;
  • Greita orientacija pasikeitusiose aplinkybėse, noras mokytis, pozityvus požiūris, orientacija į rezultatą, komandiškumas.

Įmonė siūlo

  • Galimybę mokytis ir tobulėti;
  • Draugišką ir palaikančią komandą;
  • Erdvę saviraiškai ir iniciatyvai;
  • Dinamišką, nenuobodžią, gyvenančią aktualiausiomis naujienomis darbo aplinką;
  • Bonusinį atlyginimą, priklausantį nuo jūsų ir komandos rezultatų;
  • Papildomas 2 atostogų dienas per metus;
  • Hibridinį darbo modelį;
  • Galimybę naudotis įmonės dviračiu, paspirtuku ar Vespa;
  • Dovanas svarbiomis Tavo gyvenimo progomis;
  • Filmus, kur nori, kada nori – ŽMONĖS Cinema namų kino platformoje, kino teatruose Pasaka ir lauko kine Kinas po žvaigždėmis;
  • 15min, BNS, ŽMONĖS programėlės telefone prenumeratą;
  • Knygas – kartais dovanų, o visada – su didžiausiomis darbuotojo nuolaidomis iš mūsų knygyno Perkuknyga.lt;
  • Reguliarius kvietimus į renginius ir koncertus;
  • Komandinius susibūrimus įvairiomis progomis;
  • Šviežius vaisius ir kitus užkandžius biure;
  • Daug kitų įvairių papildomų motyvacinių priemonių.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500 - 3000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Raminta Vyšniauskytė
+37067010120

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Baltijos šalyse, teikianti paslaugas klientams Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europoje. Mes pasižymime didžiausiu sėkmingai įdarbintų kandidatų kiekiu, profesionalių atrankos konsultantų skaičiumi ir augimo tempu. Esame patikima ir efektyvi atrankos ekspertų komanda, turinti daugiau nei dešimtmetį patirties dirbant su įvairių verslo šakų klientais.

Mūsų klientas – 15 min Group yra daugiausia prenumeratorių turinti žiniasklaidos grupė Lietuvoje. 15 min Group priklauso tokie gerai žinomi vardai kaip 15min, BNS, Žmonės, Laimė, Legendos, Ji, zmones.lt, Medipresa, Fotobankas ir kt. Pagrindinis portalo 15min tikslas – be skandalingų antraščių ar nereikalingų intrigų skaitytojams pateikti tai, kas yra svarbiausia. 15min yra antras lankomiausias naujienų portalas, kiekvieną mėnesį sutraukiantis apie 1,3 mln. lankytojų, labiausiai savo veiklą orientuojantis į prenumeratorių bendruomenės auginimą.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Vizualistas (-ė) "H&M" parduotuvėje Vilniuje, pilnas etatas
H & M Hennes & Mauritz, UAB
Vilnius
€ 1260
Galioja iki: 2024.05.11
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Komercijos Vadovas Gamybos įmonėje
PRIMUM ESSE klientas
Kaunas
€ 5000 – 6500
Verslo klientų projektų vadybininkas(-ė)
Felit, UAB
Kaunas
€ 1850
Galioja iki: 2024.05.17