473
Lidl Lietuva, UAB
Prekių užsakymų kontrolės specialistas (-ė) (Terminuota 9 mėn. sutartis)

Įžanga

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia 72 parduotuvės ir paskirstymo centras Kaune ir Vilniuje. Šiuo metu prie Regioninės bendrovės Lentvaryje, Prekės srautų valdymo departamento komandos, kviečiame prisijungti Prekių užsakymų kontrolės specialistą (-ę) (Terminuota 9 mėn. sutartis).

Darbo vieta: Jogėliškių g. 1, Lentvaris.

Darbo pobūdis

  • Atlikti parduotuvių prekių užsakymo kontrolę pagal nustatytus rodiklius
  • Atlikti šviežių prekių užsakymus
  • Bendradarbiauti su kitais skyriais ir departamentais prekių užsakymo klausimais, teikti šviežių produktų svarbiausių rodiklių gerinimo rekomendacijas
  • Rengti svarbiausių rodiklių analizes, teikti ataskaitas
  • Užtikrinti, kad duomenys sistemose būtų teisingi ir nuolat atnaujinami

Reikalavimai kandidatui

  • Galimybė apie 1 mėn. dirbti logistikos centre Kaune iki logistikos centro atidarymo Lentvaryje (tam laikotarpiui suteikiame automobilį, kuro kortelę)
  • Galimybė dirbti ir savaitgaliais, švenčių dienomis (apmokama papildomai)
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypač MS Excel)
  • Kruopštumas, atidumas detalėms, atsakomybė
  • Darbo patirtis prekių užsakymų srityje – privalumas
  • Anglų arba vokiečių kalbos žinios – privalumas

Siūlome

  • Konkurencingą atlyginimą nuo 1070 iki 1206 EUR atskaičius mokesčius
  • Įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje Top Employer Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
  • Lidl dovanų korteles
  • Privatų sveikatos draudimą
  • Hibridinį darbo modelį
  • 300 eurų kompensaciją namų biuro baldams įsigyti
  • Šviežių vaisių pirmadienius, gaiviuosius ir karštuosius gėrimus biure
  • Anglų ir vokiečių kalbų kursus, bendrųjų kompetencijų ir profesinius mokymus
  • Karjeros galimybes Lietuvoje ir užsienyje
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams
  • Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1640 - 1910

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Jolita Streikutė
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://karjera.lidl.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Gaisro gesinimo sistemų priežiūros meistras -Vilnius
City Service Engineering, UAB
Vilnius
€ 1897 – 2279
Galioja iki: 2024.05.10
Procesų efektyvinimo specialistas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2900 – 3300
Galioja iki: 2024.04.27
Infekcijų kontrolės specialistas
Karoliniškių poliklinika VŠĮ
Vilnius
€ 2757
Skyriaus vadybininkas (-ė) (Šviežio maisto skyrius)
RIMI LIETUVA
Vilnius
€ 1310 – 1610
Galioja iki: 2024.05.05
KONDITERIS (-Ė) PC OZAS VILNIUJE (PATIRTIS NEBŪTINA)
MAXIMA
Vilnius
€ 1140 – 1410
Verslo klientų projektų vadovas (darbas su esamais klientais)
TELE2, UAB
Vilnius
€ 2290 – 3900
Galioja iki: 2024.04.28