443
Lidl Lietuva, UAB
IT duomenų bazių administratorius (-ė)

Įžanga

Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia 69 parduotuvės ir paskirstymo centras Kaune. Šiuo metu prie Informacinių technologijų ir sistemų departamento kviečiame prisijungti IT tinklo administratorių (-ę).

Darbo pobūdis
  • Pilnas Oracle ir MSSQL duomenų bazių diegimas ir konfigūravimas laikantis saugumo standartų
  • Duomenų bazių užduočių automatizavimas naudojant SQL skriptus
  • Antro lygio problemų sprendimas
  • Naujausių saugos standartų ir atnaujinimų diegimas
  • IT sistemų stebėjimas
  • Disaster recovery testų vykdymas
  • Pakeitimų ir įgyvendintų sprendimų dokumentavimas
  • Atsarginių kopijų kūrimas, konfigūravimas.
  • Visų Baltijos šalių duomenų bazių IT infrastruktūros palaikymas

Reikalavimai kandidatui
  • Ne mažesnė nei dvejų metų duomenų bazių administravimo patirtis
  • Patirtis diegiant tinklus (racking, pataisymas, konfigūravimas)
  • Anglų kalbos žinios (B2 ir aukštesnis lygis)
  • ITIL metodikos išmanymas - privalumas
  • Projektų valdymo patirtis privalumas
  • Windows, Linux sistemų, hipervizorių išmanymas privalumas
  • Atsakingumas, komunikabilumas, gebėjimas dirbti savarankiškai

Siūlome
  • Įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje Top Employer Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
  • Privatų sveikatos draudimą
  • Hibridinį darbo modelį
  • 300 eurų kompensaciją namų biuro baldams įsigyti
  • Lankstų darbo dienos pradžios laiką
  • Biure įrengtą treniruoklių salę, jogos bei TRX užsiėmimus
  • Šviežių vaisių pirmadienius, gaiviuosius ir karštuosius gėrimus biure
  • Anglų ir vokiečių kalbų kursus, bendrųjų kompetencijų ir profesinius mokymus
  • Karjeros galimybes Lietuvoje ir užsienyje
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams
  • Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2930 - 3410

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Teodoras Mindaugas Ramanauskas
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://karjera.lidl.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Data Analyst
Zenitechas, UAB
Vilnius
€ 35
Galioja iki: 2024.05.02
ETL / duomenų inžinierius (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Galioja iki: 2024.05.11
Medior Data Engineer
Alliance for Recruitment
Lietuva
€ 4000 – 4500
Galioja iki: 2024.05.14
Duomenų saugyklos centro vadovas (-ė)
Manpower Lit, UAB
Vilnius
€ 3300 – 6000
Galioja iki: 2024.05.24
Senior R Engineer (Clinical Data Scientist)
EPAM
Vilnius