583
Lidl Lietuva, UAB
IT tinklo administratorius (-ė)

Įžanga

Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje veikia 72 parduotuvės ir paskirstymo centrai Kaune bei Vilniuje. Šiuo metu prie mūsų komandos kviečiame prisijungti IT Tinklo administratorių (-ę)!

Darbo pobūdis
  • Aktyvios tinklo infrastruktūros diegimas ir palaikymas
  • Pasyvios tinklo infrastruktūros įrengimo priežiūra ir defektavimas
  • Rangovų darbų kokybės, projektų kontrolė
  • Antro lygio problemų sprendimas
  • Naujausių saugos standartų ir atnaujinimų diegimas
  • IT sistemų stebėjimas
  • Disaster recovery testų atlikimas
  • Pakeitimų ir įgyvendintų sprendimų dokumentavimas
  • Visų Baltijos šalių parduotuvių, logistikos centrų ir biurų tinklo administravimas

Reikalavimai kandidatui
  • Ne mažesnė nei dvejų metų tinklo administravimo patirtis
  • Patirtis diegiant tinklus (fizinės įrangos diegimas, apjungimas ir konfigūravimas)
  • Anglų kalbos žinios (B2 ir aukštesnis lygis)
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)
  • Projektų valdymo patirtis privalumas
  • CCNA, CCNP ar kiti sertifikatai privalumas
  • Windows, Linux sistemų, hipervizorių išmanymas privalumas
  • ITIL metodikos išmanymas privalumas
  • Atsakingumas, komunikabilumas, gebėjimas dirbti savarankiškai

Siūlome
  • Įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje Top Employer Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
  • Lidl dovanų korteles
  • Privatų sveikatos draudimą
  • Hibridinį darbo modelį
  • 300 eurų kompensaciją namų biuro baldams įsigyti
  • Biure įrengtą treniruoklių salę, jogos bei TRX užsiėmimus
  • Šviežių vaisių pirmadienius, gaiviuosius ir karštuosius gėrimus biure
  • Anglų ir vokiečių kalbų kursus, bendrųjų kompetencijų ir profesinius mokymus
  • Karjeros galimybes Lietuvoje ir užsienyje
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams
  • Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2930 - 3410

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Teodoras Mindaugas Ramanauskas
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://karjera.lidl.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

VERSLO ĮŽVALGŲ ANALITIKAS (-Ė)
MAXIMA
Vilnius
€ 2800 – 3400
Galioja iki: 2024.05.07
PARDAVIMO VADYBININKO darbui su statybinėmis bendrovėmis ir statybų meistrais.
Inexpro, UAB
Vilnius
€ 2400 – 3500
Galioja iki: 2024.05.05
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Smart HR - Personalo atrankų partneriai
Vilnius
€ 2600 – 2600
Galioja iki: 2024.05.10
IT duomenų bazių administratorius (-ė)
Vilnius
€ 2930 – 3410
Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Vyriausiasis (-ioji) IT pagalbos specialistas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 2210 – 3310
Galioja iki: 2024.05.04